HK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen: ONLINE prenos zo zápasu 8. kola Tipos extraligy. (Autor: Sportnet)
Sportnet|8. okt 2024 o 14:30

Sledujte s nami ONLINE prenos zo zápasu 8. kola Tipos extraligy: HK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen.

MICHALOVCE. Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce a HKM Zvolen dnes hrajú zápas 8. kola Tipos extraligy.

Kde sledovať zápasy Tipos extraligy v TV?
Nasledujúce 3 týždne nie je plánovaný žiaden priamy prenos.

Hokej sledujte s nami naživo ako online prenos.

ONLINE: HK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen dnes (Tipos extraliga, 8. kolo, utorok, LIVE)

Tipos Extraliga (SR)  2024/2025
08.10.2024 o 17:30
8. kolo
Michalovce
2:2
(1:0, 1:2)
26' minúta
Prebiehajúci
Zvolen
Prehľad
Góly a asistencie: 5. Varga (Valach, Bodák), 24. Krastenbergs (Fominykh, Daugavinš) – 24. Bondra (Olson), 25. Kudrna (Hecl, Beňo). Rozhodca: Štefík, Orolin – Ordzovenský, Tomáš.
25:10
Následuje reklamný brejk.
24:36
goalZvolen dal gól! Roztrhlo sa vrece s gólmi. ANDREJ KUDRNA bol voľný pred Juncom a na dva krát dokázal prekonať domáceho brankára. Asistencie Marek Hecl, Michal Beňo.
23:54
goalDukla Michalovce dala gól! Domáci idú opäť do vedenia v dnešnom zápase! RENARS KRASTENBERGS dostal výbornú prihrávku od Fominykha a strelou švihom prekonáva Boľa v bráne Zvolena. Asistencie Daniil Fominykh, Kaspars Daugavinš.
23:19
goalZvolen dal gól! Olson výborne vybojoval puk v útočnej tretine a nabil ho pre RADOVANA BONDRU, ktorý strelou z prvej vyrovnáva stav zápasu v oslabení! Asistencie Kyle Laine Olson.
23:02
Vylúčenie v tíme HKM Zvolen:
Andrej Kukuča – 2 min., hákovanie.
22:32
Druhá tretina je zatiaľ veľmi opatrná z oboch strán.
21:27
Výborná strela Kudrnu, ale Junca mal pozornú lapačku a puk chytil.
20:23
Boľo chytá nahodenie Slováčeka a prerušuje hru.
20:01
Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine vedú domáce Michalovce nad Zvolenom 1:0 po góle Vargu. Sledujeme veľmi dobrý a rýchly hokej.
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:01
Prebieha posledná minúta prvej tretiny.
18:26
Domáci sa zatiaľ nevedia usadiť v útočnom pásme. Hostia sa bránia bez problémov.
17:51
Dominik Jendek – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.
16:36
Olson získal puk a hľadal prihrávkou Hecla, ale ten zakončiť nedokázal.
15:28
Hráme už 5 na 5. Hostia premárnili dlhú presilovú hru.
14:18
Domáci sa bránia výborne. Bodák vyhadzuje puk cez všetky čiary.
13:27
Domáci hrajú vo štvorici.
13:07
Robertson pálil z prvej a puk tesne minul bránu Juncu!
12:26
Vylúčenie v tíme HK DUKLA Ingema Michalovce:
Kaspars Daugavinš – 2 min., sekanie.
12:21
importantHostia majú veľký tlak! Hecl zakončoval a Junca zázračne vyrazil puk hokejkou!
11:27
Adam Drgoň – 2 min., podrazenie.
11:23
Renars Krastenbergs – 2 min., sekanie.
11:10
Peter Zuzin bol vo veľkej šanci! Krastenbergs ho však fauloval!
10:18
Robertson výborne zakončil od modrej čiary a Junca musel zasiahnúť betónom.
08:51
Sledujeme zatiaľ výborný a rýchly hokej.
07:58
06:37
importantFilip Vašaš strieľal z prvej po prihrávke od Svitanu a jeho pokus končí na tyči Boľovej brány!
05:37
Hecl prihrával pred bránu, kde bol Zuzin, ale napokon sa k puku nedostal.
04:27
goalDukla Michalovce dala gól! Domáci idú do vedenia v dnešnom zápase! ADAM BRANDON VARGA vyskúšal šťastie z veľkého uhla a na prekvapenie všetkých skončil puk v bráne. Asistencie Marek Valach, Martin Bodák.
04:09
Svitana výborne zakončil švihom. Boľo jeho pokus reflexívne vyrazil.
03:22
Zuzin získal puk a vyhadzuje ho cez všetky čiary.
02:20
Patrik Marcinek – 2 min., sekanie.
02:01
Hostia s previnili zakázaným uvoľnením.
01:34
Bracco zakončoval po prihrávke od Bondru. Jeho pokus Junca vyrazil telom.
00:01
Hráči Zvolena získali úvodné buly.
00:01
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HK DUKLA Ingema Michalovce: Junca (Glosár) – Slováček, Bodák, Pišoja, Drgoň, Meliško, Marcinko, Jasečko, Fedor – Krastenbergs, Rockwood, Daugavinš – Vašaš, Johnson, Svitana – Valach, Ronni, Fominykh – Varga, Solenský, Kabáč
Tréner: Tomasz Valtonen

HKM Zvolen: Boľo (Brezáni) – Halbert, Bindulis, Sládok, Beňo, Robertson, Hudec, Kobolka, Macek – Kudrna, Olson, Hecl – Bracco, Sheeny, Bondra – Mišiak, Marcinek, Zuzin – Kukuča, Jendek, Gron
Tréner: Martin Štrba

Rozhodca: Štefík, Orolin – Ordzovenský, Tomáš.
HK DUKLA Ingema Michalovce

Domáci hokejisti nazbierali v doterajšom priebehu sezóny slušných 15 bodov. Aktuálne im patrí štvrtá pozícia. V poslednom zápase zvíťazili vo vyrovnanom zápase v Poprade 3:2 po predĺžení. Dnes sa opäť očakáva vyrovnaný duel.

HKM Zvolen

Hostia zo Zvolena majú katastrofálny úvod do sezóny. Po siedmom kole majú na svojom konte len 5 bodov. Prehrali posledné štyri zápasy. V poslednom kole prehrali na domácom ľade s bratislavským Slovanom 3:5. Uvidíme ako sa im bude dnes dariť na ľade Michaloviec.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.

Tabuľka Tipos extraligy

Domov»Hokej»Slovensko»TIPOS extraliga»ONLINE: HK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen dnes, Tipos extraliga LIVE (8. kolo)