Lučenec končí v Lige majstrov, favoritovi vzdoroval len desať minút

Tím Mimel Lučenec.
Tím Mimel Lučenec. (Autor: Filip Mózer/futsalslovakia.sk)
TASR|16. jan 2021 o 19:21

Rozhodol už prvý polčas.

LUČENEC. Futsalisti Lučenca nepostúpili do osemfinále Ligy majstrov. V sobotňajšom zápase totiž podľahli na svojej palubovke KPRF Moskva 1:7.

Favorizovaní hostia sa ujali vedenia v piatej minúte po vlastnom góle Serbina. Stav 0:1 platil ešte do polovice prvého polčasu, no v tej druhej pridalo ruské mužstvo päť gólov, z toho dva z 10 m kopu.

O jediný zásah domácich sa postaral po zmene strán Matias Torres.

Ligy majstrov 2020/2021 - šestnásťfinále:

Mimel Lučenec - KPRF Moskva 1:7 (0:6)

Góly: 30. Torres - 13. a 39. Gomez, 5. Serbin (vlastný), 11. Paulinho, 17. Bagirov, 17. Asadov, 18. Nando. Rozhodovali: Tamulynas, Pomeckis (obaja Litva), ŽK: Torres - Nijazov

Zostava Lučenca: Oberman - Grcič, Serbin, Brunovský, Čeřovský - Klema, Fehervári, Kyjovský, Meszáros, Torres, Greško, Keszi, Směřka, Rafael

Domov»Halové športy»Futsal»Lučenec končí v Lige majstrov, favoritovi vzdoroval len desať minút