Potlesk napriek prehre. Oznámkujte Slovákov za výkon proti Portugalsku

Peter Pekarík a Rafael Leao v zápase Slovensko - Portugalsko.
Peter Pekarík a Rafael Leao v zápase Slovensko - Portugalsko. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|8. sep 2023 o 22:48

Kto sklamal, kto mohol ukázať viac.

BRATISLAVA. Slovenskí futbalisti prehrali v piatom zápase kvalifikácie EURO 2024 na Tehelnom poli s Portugalskom 0:1.

Je to prvá prehra zverencov Francesca Calzonu v boji o postup na šampionát, ktorý sa uskutoční v Nemecku. Jediný gól zápasu strelil v 43. minúte Bruno Fernandes.

Šance mali aj Slováci. Haraslínov pokus v prvom polčase zblokovala portugalská obrana, po prestávke mieril Schranz vedľa bránky a Škriniar hlavičkoval po priamom kope nad.

Hviezdny Cristiano Ronaldo neskóroval, jeho strelecké pokusy zneškodnil brankár Dúbravka.

Slováci nastúpia v pondelok doma proti Lichtenštajnsku.

Kto zaujal, od koho ste čakali viac a kto najviac sklamal? Oznámkujte slovenských futbalistov za výkon proti Portugalsku.

Najvyššia známka je 10, najnižšia 1.

Domov»Futbal»Reprezentácie»Potlesk napriek prehre. Oznámkujte Slovákov za výkon proti Portugalsku