Samuel Mráz.
Samuel Mráz. (Autor: Twitter Futebol Cipriota)
Sportnet|2. feb 2023 o 23:03

Napriek úvodnému gólu súpera domáci zápas otočili.

BRATISLAVA. Anorthosis Famagusta vyhral v 22. kole najvyššej cyperskej ligy nad tímom Omonia Nikózia 4:1. Výrazný podiel na výhre domácich mal slovenský futbalový útočník Samuel Mráz, ktorý strelil čistý hetrik.

Mráz, ktorý je kmeňovým hráčom talianskeho Spezia Calcio a na Cypre hosťuje, nastúpil prvýkrát v základnej zostave Famagusty.

Po úvodnom góle hostí Mráz skóroval v nastavenom čase prvého polčasu a vyrovnal na 1:1. Následne v druhom polčase strelil ďalšie dva góly a skompletizoval hetrik. Na konečných 4:1 upravil v závere zápasu Mrázov spoluhráč Antonin.

V dueli nastúpil aj jeho slovenský spoluhráč Erik Sabo, ktorý obdržal žltú kartu. Anorthosisu patrí v tabuľke 9. priečka, Omonia je piata.

Tabuľka 1. Division

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»VIDEO: Mráz prvýkrát v základnej zostave Anorthosisu, čistým hetrikom zariadil výhru