Pohár predsedu SsFZ prípraviek získal Turiec

Tomáš Gemza|13. nov 2023 o 13:20

V hornooravskej obci Zubrohlava sa dňa 24. októbra 2023 uskutočnil jesenný Turnaj o pohára predsedu SsFZ kategórie U11.

Na podujatí štartujú výbery oblastných futbalových zväzov stredného Slovenska mimo hráčov z futbalových akadémií a útvarov talentovanej mládeže. S výnimkou ObFZ Veľký Krtíš sa zúčastnili výbery všetkých oblastí združených v Stredoslovenskom futbalovom zväze.

Celkové prvenstvo si odniesol výber Turčianskeho futbalového zväzu, ktorý prešiel turnajom ako nôž maslom - v základnej skupine zvíťazil štyrikrát s celkovým skóre 17:2 a vo finále porazil výber Liptova 2:1.

Tretie miesto obsadili domáci reprezentantami Oravy, ktorí v súboji o tretiu priečku porazili výber ObFZ Zvolen 5:3.

Futbalový turnaj ObFZ U11 Zubrohlava 10.23.pdf

Na jar čaká na oblastné výbery U11 jarný turnaj o pohára predsedu SsFZ, v rovnakom formáte ako tomu bolo teraz.