John Degenkolb.
29.01.2024
Bývalý víťaz Paríž - Roubaix nekončí, podpísal nový kontraktMá 35 rokov.
29.01.2024
Stephen Williams z tímu Israel - Premier Tech vyhral 6. etapu a aj celkové poradie na Tour Down Under 2024.
21.01.2024
So súperom mal na čele rovnaký čas. V záverečnej etape však nenechal nič na náhodu a vyhralÚvodné podujatie WorldTour v sezóne vyhral cyklista tímu Israel - Premier Tech.
21.01.2024
Oscar Onley z tímu DSM-Firmenich vyhral 5. etapu na Tour Down Under 2024.
20.01.2024
V Austrálii sa pred záverečnou etapou menilo celkové poradie, prví dvaja majú rovnaký časNa programe bola kopcovitá etapa.
20.01.2024
Alberto Dainese.
15.09.20231
Taliani ovládli šprint, využili hromadný pád. V cieli sa tešil DaineseDruhý skončil Filippo Ganna.
15.09.20231
Cyklisti tímu DSM-Firmenich vyhrali 1. etapu na pretekoch Vuelta 2023, ktorou bola tímová časovka.
26.08.20231
Tímová časovka má nečakaného víťaza. Evenepoel: Nechápem, na čo je dobrá takáto etapaNajväčší favoriti z Jumbo-Visma skončili až za Top 10.
26.08.20231
Sam Welsford (druhý sprava) vyhral 4. etapu na Okolo Beneluxu 2023.
26.08.2023
26.08.2023
Nór Andreas Leknessund je novým lídrom Giro d'Italia 2023.
09.05.20231
Viete to alebo len hádate, pýtal sa. Nového lídra Gira premohli emócieV utorok sa tešil Aurélien Paret-Peintre.
09.05.20231
Juan Ayuso.
28.04.2023
Tretia etapa bola v znamení časovky, priniesla nového lídra podujatiaJuan Ayuso zvládol časovku dlhú 18,75 km v čase 25 minút a 15 sekúnd.
28.04.2023
Momentka z Tour de France 2022.
09.07.2022
09.07.2022
Romain Bardet.
20.05.2022
Na Giro prišiel vyhrať. Bardet musel v piatok odstúpiť pre nevoľnosťTrinástu etapu nedokončí, na pretekoch končí.