Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Vyžrebovanie II. triedy skupiny A ObFZ Humenné

Ilustračné. (Autor: archív)
Róbert Andrejov|Publikované 14. aug 2017 o 22:00

Súťaž bola vyžrebovaná nanovo kvôli posunom mužstiev.

Účastníci: OFK Hažín nad Cirochou, ŠK Sokol Klenová, TJ Tatran Kolonica, FK Rovné, TJ Družstevník Papín, TJ Lesy Zubné, OŠK Kochanovce, TJ Javorník Uličské Krivé

1. kolo – 13.8. o 17.00 hod.: Klenová – Kochanovce, Rovné – Kolonica, Zubné – Papín, Ul. Krivé – Hažín n/C
2. kolo – 20.8. o 16.30 hod.: Kochanovce – Hažín n/C, Papín – Ul. Krivé, Kolonica – Zubné, Klenová – Rovné
3. kolo – 27.8. o 16.30 hod.: Rovné – Kochanovce, Zubné – Klenová, Ul. Krivé – Kolonica, Hažín n/C – Papín
4. kolo – 3.9. o 16.00 hod.: Kochanovce – Papín, Kolonica – Hažín n/C, Klenová – Ul. Krivé, Rovné – Zubné
5. kolo – 10.9. o 15.30 hod.: Zubné – Kochanovce, Ul. Krivé – Rovné, Hažín n/C – Klenová, Papín – Kolonica
6. kolo – 17.9. o 15.30 hod.: Kochanovce – Kolonica, Klenová – Papín, Rovné – Hažín n/C, Zubné – Ul. Krivé
7. kolo – 24.9. o 15.00 hod.: Ul. Krivé – Kochanovce, Hažín n/C – Zubné, Papín – Rovné, Kolonica – Klenová
8. kolo – 1.10. o 15.00 hod.: Kochanovce – Klenová, Kolonica – Rovné, Papín – Zubné, Hažín n/C – Ul. Krivé
9. kolo – 8.10. o 14.30 hod.: Hažín n/C – Kochanovce, Ul. Krivé – Papín, Zubné – Kolonica, Rovné – Klenová
10. kolo – 15.10. o 14.30 hod.: Kochanovce – Rovné, Klenová – Zubné, Kolonica – Ul. Krivé, Papín – Hažín n/C
11. kolo – 22.10. o 14.00 hod.: Papín – Kochanovce, Hažín n/C – Kolonica, Ul. Krivé – Klenová, Zubné – Rovné
12. kolo – 29.10. o 14.00 hod.: Kochanovce – Zubné, Rovné – Ul. Krivé, Klenová – Hažín n/C, Kolonica – Papín
13. kolo – 8.4.2018 o 15.30 hod.: Kolonica – Kochanovce, Papín – Klenová, Hažín n/C – Rovné, Ul. Krivé – Zubné
14. kolo – 15.4.2018 o 16.00 hod.: Kochanovce – Ul. Krivé, Zubné – Hažín n/C, Rovné – Papín, Klenová – Kolonica

*súťaž bola vyžrebovaná nanovo kvôli posunom mužstiev

Autor: Róbert Andrejov

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.