Streda, 3. marec, 2021Meniny má Bohumil, Bohumila

Veľké Revištia už druhýkrát do Krompách neprišli. Chceli hrať v pondelok

Pre silnú búrku trval v nedeľu v Krompachoch zápas iba 15 minút. Na dohrávku už hostia neprišli. (Autor: futbalnet.sk)
Róbert Andrejov|Publikované 20. jún 2019 o 11:49

Stredajší termín dohrávky im nevyhovoval, nemali dostatok hráčov.

VEĽKÉ REVIŠTIA. Definitívnu bodku za uplynulým ročníkom III. futbalovej ligy Východ malo dať dohranie zápasu posledného 30. kola medzi Krompachmi a Veľkými Revištiami.

Nedeľňajšie stretnutie na Spiši sa pre silnú búrku, ktorá mala za následok podmočenie ihriska, skončilo už po štvrťhodine za stavu 1:0, keď skóre otváral už v 4. minúte Tomáš Kaľavský. Súperi sa teda dohodli, že zvyšných 75 minút dohrajú o tri dni neskôr.

Dohrávka v stredu podvečer sa však neuskutočnila, pretože hostia od Sobraniec už do Krompách druhýkrát nepricestovali. Domáci FK Pokrok SEZ tak vyhral 3:0 kontumačne.