Piatok, 17. septembra, 2021Meniny má Olympia

Tri zo štyroch svojich gólov v Poľsku dal Slovák tomu istému súperovi

(Autor: Twitter)
TASR|29. nov 2016 o 12:45

Asi som špecialista na Górnik Leczna, vraví Lukáš Haraslín.

VARŠAVA. Slovenský futbalista Lukáš Haraslín prispel gólom k víťazstvu Lechie Gdansk v pondelňajšom zápase sedemnásteho kola poľskej Ekstraklasy nad Górnikom Leczna (3:0), vďaka ktorému sa jeho tím vrátil na čelo tabuľky.

Dvadsaťročný stredopoliar zasiahol do hry v 71. minúte a o štvrťhodinu neskôr spečatil skóre stretnutia s posledným tímom súťaže.

"Som veľmi rád, že sme vyhrali a podarilo sa mi po dlhšom čase skórovať," uviedol Haraslín pre web svojej zastupiteľskej spoločnosti CSM-Agency. Pre slovenského reprezentanta do 21 rokov je Leczna obľúbeným súperom - v najvyššej poľskej súťaži skóroval štyrikrát, z toho trikrát trafil práve do bránky Górniku.

"Asi som špecialista na tohto súpera," dodal Haraslín s úsmevom.

Gdansk opäť vedie ligový pelotón, na čele tabuľky má trojbodový náskok pred Jagielloniou Bialystok. "Myslím si, že táto naša pozícia je zaslúžená, je to výsledok našej výbornej práce," pokračoval talentovaný futbalista, ktorý verí, že bude pravidelne nastupovať za Lechiu a pomáhať tímu k úspešným výsledkom.

"V meste aj v klube je výborná atmosféra. Máme skvelý, súdržný tím," poznamenal Haraslín, ktorý má pred sebou jeden veľký cieľ:

"Rád by som sa dostal do záverečnej nominácie slovenskej reprezentácie do 21 rokov na majstrovstvá Európy, ktoré budú práve v Poľsku."

Gól Haraslína do siete Górniku Leczna.

Súvisiace články