Nedeľa, 17. októbra, 2021Meniny má Hedviga

Stanislav Lobotka vstúpil do majiteľskej štruktúry druholigového klubu

Stanislav Lobotka. (Autor: TASR)
Ivan Mriška|25. sep 2021 o 21:06

Informáciu potvrdil Miroslav Poliaček, generálny manažér klubu.

PODBREZOVÁ. Slovenský reprezentant Stanislav Lobotka vstúpil do FK Železiarne Podbrezová.

Stať sa tak malo pred zhruba rokom, kedy sa menila majiteľská štruktúra. Teraz to pre oficiálny web klubu potvrdil generálny manažér.

„Po debatách s nami a majiteľmi klubu, keď sme im predostreli, akým smerom sa chceme uberať, mali záujem vstúpiť do klubu. My chceme, aby sa futbal v Podbrezovej uberal tak, aby sme dávali priestor mladým hráčom a aby Podbrezová bola odrazovým mostíkom v ich kariérach. Stanovi sa táto myšlienka veľmi páčila a rozhodol sa aj na základe debát s nami a majiteľmi klubu vstúpiť do majiteľskej štruktúry,“ pred oficiálny web povedal Miroslav Poliaček.

Ozrejmil, že Lobotka sa v prvom rade zameriava na hráčsku kariéru v SSC Neapol: „Samozrejme, že sa venuje iba svojej hráčskej kariére, ale už tu párkrát bol, zatrénoval si s chlapcami. Sleduje naše zápasy, je tam spätná väzba, rozprával sa s trénermi, čiže zatiaľ je to v tejto rovine a časom uvidíme ako sa to bude ďalej prehlbovať,“ dodal.

Ivan Mriška
Ivan Mriška sa špecializuje najmä na nižšie futbalové súťaže na Slovensku. Sám ešte aktívne hráva ako brankár. Niekoľko rokov pracoval pre regionálne noviny MY v Petitpresse ako regionálny šéfredaktor.

Súvisiace články