Lyžiarky po návrate do Európy idú super-G. Športový program na dnes (8. december)

Mikaela Shiffrinová.
Mikaela Shiffrinová. (Autor: TASR/The Canadian Press via AP)
Sportnet|8. dec 2023 o 00:00

Pozrite si prehľad športových udalostí v piatok 8. decembra. Aký je program dňa?

Športový program na piatok, 8. december

Futbal

  • 17:30 MŠK Žilina - FC Spartak Trnava, Niké liga
  • 20:30 TSG 1899 Hoffenheim - VfL Bochum, Bundesliga
  • 20:45 Juventus FC - SSC Neapol, Serie A
  • 21:00 Montpellier HSC - RC Lens, Ligue 1
  • 21:00 Getafe CF - Valencia CF, La Liga

Hokej

  • 1:00 Washington Capitals - Dallas Stars, NHL
  • 1:00 Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs, NHL
  • 1:00 Montreal Canadiens - Los Angeles Kings, NHL
  • 1:00 Detroit Red Wings - San Jose Sharks, NHL
  • 1:00 Boston Bruins - Buffalo Sabres, NHL
  • 1:30 New York Islanders - Columbus Blue Jackets, NHL
  • 2:00 Nashville Predators - Tampa Bay Lightning, NHL
  • 2:30 Chicago Blackhawks - Anaheim Ducks, NHL
  • 3:00 Colorado Avalanche - Winnipeg Jets, NHL
  • 3:00 Calgary Flames - Carolina Hurricanes, NHL
  • 3:00 Arizona Coyotes - Philadelphia Flyers, NHL
  • 4:00 Vancouver Canucks - Minnesota Wild, NHL
  • 4:00 Seattle Kraken - New Jersey Devils, NHL
  • 17:00 HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno, česká Tipsport extraliga
  • 17:30 HC Verva Litvínov - HC Olomouc, česká Tipsport extraliga
  • 17:30 BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha, česká Tipsport extraliga
  • 17:30 HC Vítkovice Ridera - Mountfield Hradec Králové, česká Tipsport extraliga
  • 17:30 HC '05 Banská Bystrica - HC 19 Humenné, Tipos extraliga
  • 17:30 HK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves, Tipos extraliga /vysiela JOJ Šport NAŽIVO/
  • 18:00 Rytíři Kladno - HC Energie Karlovy Vary, česká Tipsport extraliga
  • 18:00 HC Dynamo Pardubice - Banes Motor České Budějovice, česká Tipsport extraliga
  • 18:00 HK Poprad - HC Košice, Tipos extraliga
  • 18:00 HC MIKRON Nové Zámky - HK Dukla Trenčín, Tipos extraliga
  • 18:00 HK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra, Tipos extraliga
  • 18:30 HC Slovan Bratislava - HKM Zvolen, Tipos extraliga

Florbal

Zjazdové lyžovanie

Biatlon

  • 11:30 šprint mužov na 10 km, Svetový pohár v Hochfilzene
  • 14:25 šprint žien na 7,5 km, Svetový pohár v Hochfilzene

Krasokorčuľovanie

  • 9:45 športové dvojice - voľné jazdy, finále GP ISU
  • 12:55 ženy - krátky program, finále GP ISU
  • 14:00 tanečné páry - rytmické tance, finále GP ISU

Freestylové lyžovanie

Basketbal

  • 18:00 ŠBK Šamorín - Slávia Banská Bystrica, Niké extraliga žien

Hádzaná

  • 15:30 hlavná fáza, MS v hádzanej žien

Volejbal

  • 15:30 VKP FTVŠ UK Bratislava - Volley project UKF Nitra, Niké extraliga žien

Plávanie

  • 8:30 rozplavby, MS v plávaní v krátkom bazéne
  • 17:00 semifinále a finále, MS v plávaní v krátkom bazéne

Piatok, 8. december
Nasledujúce 3 týždne nie je plánovaný žiaden priamy prenos.


Súvisiaci obsah

Nachádzate sa tu:
Domov»Ďalšie športy»Ostatné športy»Lyžiarky po návrate do Európy idú super-G. Športový program na dnes (8. december)