Tenis
Wu-chan (dotácia 2 440 070 USD, tvrdý povrch) - 1. kolo:
Madison Keysová (USA) - Dominika Cibulková (SR-12) 4:6, 6:3 - skreč, Cibulková odstúpila pre zranenie ľavého členka
Anastasia Pavľučenkovová (Rus.) - Ana Ivanovičová (Srb.-9) 7:5, 6:5 - skreč, Ivanovičová odstúpila pre zranenie ľavého stehna
Jelena Jankovičová (Srb.-10) - Christina McHalová (USA) 6:4, 6:4
Sara Erraniová (Tal.-11) - Heather Watsonová (V. Brit.) 7:5, 6:4
Sabine Lisická (Nem.) - Lucie Šafářová (ČR-14) 7:5, 2:6, 6:3
Jarmila Gajdošová (Aus.) - Flavia Pennettová (Tal.-15) 6:1, 6:4
Timea Bacsinszká (Švaj.) - Stefanie Vögeleová (Švaj.) 6:1, 7:5
Mona Barthelová (Nem.) - Šuaj Pcheng (Čína) 6:2, 7:6 (1)
Alizé Cornetová (Fr.) - Romina Oprandiová (Švaj.) 6:2, 6:1
Casey Dellacquová (Aus.) - Roberta Vinciová (Tal.) 7:5, 7:5
Garbine Muguruzová-Blancová (Šp.) - María-Teresa Torróová-Florová (Šp.) 4:6, 6:4, 6:4
Karolína Plíšková (ČR) - Samantha Stosurová (Aus.) 6:4, 6:4
Carla Suárezová-Navarrová (Šp.) - Čang Kchaj-lin (Čína) 7:5, 6:4
CoCo Vandeweghová (USA) - Annika Becková (Nem.) 6:3, 6:2
2. kolo:
Maria Šarapovová (Rus.-4) - Svetlana Kuznecovová (Rus.) 3:6, 6:2, 6:2
Caroline Garciová (Fr.) - Agnieszka Radwanská (Poľ.-5) 3:6, 7:6 (4), 7:6 (7)
Štvorhra - 1. kolo:
Daniela Hantuchová, Barbora Záhlavová-Strýcová (SR/ČR) - Wang Ja-fan, Lin Ču (Čína) 6:4, 6:1
Cyklistika
Majstrovstvá sveta - časovka junioriek (Ponferrada - Ponferrada, 13,9 km):
1. Macey Stewartová (Aus.) 20:08,39 min, 2. Pernille Mathiesenová (Dán.) +10,79 s, 3. Anna-Leeza Hullová (Aus.) +13,31, 4. Alexandra Manlyová (Aus.) +13,81, 5. Emma Whiteová (USA) +26,47, ... 29. Tereza MEDVEĎOVÁ (SR) +1:29,71.
časovka mužov do 23 rokov (Ponferrada - Ponferrada, 29,5 km): 1. Campbell Flakemore (Aus.) 43:49,94 min, 2. Ryan Mullen (Ír.) +0,48, 3. Stefan Küng (Švajč.) +9,22, 4. Rafael Ferreira Reis (Portug.) +19,32, 5. Maximilian Schachmann (Nem.) +37,84.
Hokej
Švédsko - 5. kolo:
Linköping - Växjö Lakers 3:5
Futbal
Ruská liga - 8. kolo:
Torpedo Moskva - Dinamo Moskva 1:3
/Hubočan za hostí do 61. min+ŽK/
Amkar Perm - FK Krasnodar 1:2
Poľsko:
Leczna - Jagiellonia 0:0
/Mráz celý zápas, Božok do 83. min - Baran celý zápas+ŽK/
Turecká liga - 3. kolo:
Basaksehir - Trabzonspor 1:1, Bursaspor - Besiktas Istanbul 0:1
Portugalsko - 5. kolo:
Academica Coimbra - GD Estoril Praia 2:2
Moderná gymanstika
MS - kvalifikácia, cvičenie s loptou: 73. Kilianová (SR) 13,900 bodu.
Florbal
MUŽI - 1. kolo:
ŠK Lido Prírodovedec - ŠK 1. FBC Trenčín 10:15 (1:4, 4:5, 5:6)
ATU Košice - FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 3:5 (1:3, 0:1, 2:1)
FbO Florko Košice - TJ A-FbO Nižná 9:5 (2:0, 3:1, 4:4)
VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava - M-šport Salming Team 4:6 (0:1, 1:4, 3:1)
Tsunami Stupava - FbC Predator Sabinov 10:3 (3:3, 3:0, 4:0)
ŠK Slávia SPU DFA Nitra - FBC Mikuláš Prešov 1:6 (1:4, 0:1, 0:1)
2. kolo:
ŠK Slávia SPU DFA Nitra - FbC Predator Sabinov 4:5 po predĺžení (2:0, 1:2, 1:2 - 0:1)
ATU Košice - TJ A-FbO Nižná 10:1 (3:0, 4:0, 3:1)
FbO Florko Košice - FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina 3:4 po predĺžení (0:1, 0:0, 3:2 - 0:1)
Tsunami Stupava - FBC Mikuláš Prešov 11:4 (2:1, 5:1, 4:2)
ŠK 1. FBC Trenčín - VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava 8:5 (2:1, 2:1, 4:3)
M-šport Salming Team - ŠK Lido Prírodovedec 5:2 (2:0, 3:1, 0:1)
ŽENY - 1. kolo:
VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava - ŠK Slávia SPU DFA Nitra 0:10 (0:4, 0:3, 0:3)
ŠK 98 Pruské - Fbk Kométa Spišská Nová Ves 13:2 (3:1, 5:0, 5:1)
FBC Mikuláš Prešov - NTS FK - ZŠ Nemšová 6:3 (2:0, 2:1, 2:2)
2. kolo:
FBK Tvrdošín - ŠK Slávia SPU DFA Nitra 8:2 (1:0, 2:1, 5:1)
VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava - ŠK 98 Pruské 0:5 (0:3, 0:1, 0:1)