V druhej lige možno rozhodne skóre. Divákov oklamala populárna aplikácia

Futbalisti KFC Komárno - ilustračná fotografia-
Futbalisti KFC Komárno - ilustračná fotografia- (Autor: Karol Scholtz)
Titanilla Bőd|27. apr 2024 o 22:05

Sedem gólov Komárna zaznamenalo sedem hráčov.

ŠAĽA. Tomu sa hovorí exhibícia. Futbalisti KFC Komárno v 27. kole druhej najvyššej súťaže deklasovali MŠK Púchov 7:1.

Líder súťaže dominoval v celom zápase, navyše od konca prvého polčasu hral aj v početnej výhode.

Komárňanská kanonáda

Púchov v predchádzajúcom kole zdolal Tatran Prešov, no v Šali, kde má Komárno prechodný domov, inkasoval už po trinástich minútach, autorom gólu bol Dan Ožvolda.

Následne mohli hostia vyrovnať, ale Milan Kvocera nájazd na brankára nepremenil, navyše sa zranil a museli ho striedať.

„Bol to jeden z kľúčových momentov. Mohli sme sa vrátiť do zápasu, ale šancu sme nepremenili a prišli sme aj o hráča. Asi to chlapcov vyrušilo. Súper potom ukázal individuálnu aj tímovú kvalitu,“ povedal tréner Púchova Marián Zimen.

Potom sa naplno rozbehla komárňanská kanonáda. Sedem gólov zaznamenalo sedem rôznych hráčov. Po Ožvoldovi skóroval aj Patrik Voleský, Ganbayar Ganbold, Šimon Šmehyl, Tamás Németh, Jakub Sylvestr i Christian Bayemi.

„Svedčí to o sile tímu. Veľmi ma to teší, tento zápas sa vyvíjal veľmi pozitívne,“ vravel kouč Komárna Mikuláš Radványi.

Červená pre brankára

Tesne pred prestávkou prišla pre Púchov ďalšia rana, brankár Peter Pilný bol vylúčený, keď fauloval hráča v gólovej šanci. „Brankár možno zle vyhodnotil vybehnutie, keďže let lopty ovplyvňoval aj vietor,“ poznamenal Zimen.

Komárno síce nedalo gól z priameho kopu, no hosťujúci hráč sa dotkol lopty rukou a tak nasledovala jedenástka, ktorú kapitán Šmehyl bezpečne premenil.

Domov»Futbalnet»V druhej lige možno rozhodne skóre. Divákov oklamala populárna aplikácia