1.Elia VivianiTalianskoQuick-Step Floors16:00:28 h
3.Sonny ColbrelliTalianskoBahrain-Merida+ 4 s
4.Nathan Van HooydonckBelgickoBMC Racing Team+ 7 s
5.Nacer BouhanniFrancúzskoCofidis+ 8 s
6.Loic VliegenBelgickoBMC Racing Team+ 8 s

DUBAJ. Taliansky cyklista Sonny Colbrelli z tímu Bahrain-Merida sa presadil v koncovke piatkovej predposlednej štvrtej etapy pretekov Okolo Dubaja v SAE, ktorá sa znova - rovnako ako predchádzajúce tri - začala pri Skydive Dubai a tentoraz viedla do Hatta Dam, merala 172 kilometrov.

Druhý bol Dán Magnus Cort (Astana Pro Team) a tretí skončil Holanďan Timo Roosen (LottoNL-Jumbo).

Na čele priebežného celkového poradia zostal taliansky víťaz druhej etapy Elia Viviani (Quick-Step Floors), v piatok šiesty. Viviani pred vyvrcholením vedie o dve sekundy pred Cortom, na Colbrelliho má k dobru štyri.

V sobotu príde na rad záverečná piata etapa opäť od Skydive Dubai, ale v tomto prípade s dojazdom v lokácii City Walk (132 km).

Slovensko nemá na tomto podujatí zastúpenie.

Domov»Cyklistika»Štvrtú etapu na Okolo Dubaja vyhral Colbrelli, celkovým lídrom ostal Viviani