Slovenskí futsalisti vyhrali druhý raz za sebou, zdolali exotického súpera

Slovenskí futsalisti. (Autor: Facebook Futsalslovakia.sk)

Na turnaji sa konečne presadil aj Drahovský.

Pre-World Cup FUTSAL DAYS

Slovensko - Panama 3:1 (1:1)

Góly: 5. Turek, 31. M. Zdráhal, 36. Drahovský - 13. Campos

BRATISLAVA. Slovenská futsalová reprezentácia zvíťazila v pondelkovom zápase na turnaji Pre-World Cup FUTSAL DAYS v bratislavskej ŠH Elán nad Panamou 3:1.

Za domáci tím skórovali v 5. minúte Vojtech Turek a v druhom polčase Martin Zdráhal a Tomáš Drahovský.

Pre Slovákov slúži podujatie ako príprava na ME vo futsale 2022 (19. januára - 6. februára 2022 v Holandsku), na ktoré sa kvalifikovali prvýkrát v histórii.

Zverenci Mariána Berkyho nastúpia v utorok 7. septembra o 17.00 h proti Američanom.

Na turnaji odohrali zatiaľ tri zápasy, v piatok podľahli Maroku 1:4 a v nedeľu zdolali v prvom vzájomnom súboji USA 3:2.

Domov»Halové športy»Futsal»Slovenskí futsalisti vyhrali druhý raz za sebou, zdolali exotického súpera