Nedeľa, 5. decembra, 2021Meniny má Oto

Slovan pripravil Grand Opening, dopredáva lístky za 16 eur

(Autor: www.megafon.sk)
SITA|12. sep 2013 o 16:28

V deň zápasu sa budú dať kúpiť za 18 eur.

BRATISLAVA. Hokejový Slovan Bratislava začal s dopredajom nevyzdvihnutých vstupeniek na úvodné dva domáce zápasy nového ročníka KHL.

Slovan sa v Slovnaft Arene predstaví po štyroch vystúpeniach na klziskách súperov 17. septembra proti Nižnému Novgorodu a 19. septembra proti Viťazu Podolsk.

Vstupenky predáva bratislavský klub prostredníctvom siete Ticketportal. Do predaja idú lístky, ktoré si nenašli v aukcii svojich majiteľov.

Na oba duely je cena stanovená na 16 eur v predpredaji do všetkých sektorov, v deň zápasu sa budú dať kúpiť za 18 eur.

Deti narodené 1. júla 2007 a neskôr majú vstup na zápasy zdarma v sprievode dospelej osoby bez nároku na vlastné sedadlo.

Slovan pripravil pre fanúšikov KHL Grand Opening

Slovan pripravil pred prvým domácim zápasom v utorok 17. septembra o 19.00 h atraktívne otvorenie KHL Grand Opening.

Na špeciálnom podujatí vystúpia v trojhodinovom programe od 16.00 h na námestí pred Slovnaft Arenou hudobné skupiny Peter Bič Project, Hex a Iné Kafe.

Súčasťou programu bude krst nového maskota Harvyho, skupina Hex odprezentuje nový gólový klaksón a Iné Kafe novú pieseň Slovana pre sezónu 2013/2014 Bratislava volá.

Na veľkoplošnej obrazovke

Fanúšikovia, ktorí sa nedostanú na štadión, si budú môcť duel pozrieť na veľkoplošnej obrazovke.

Prestávky medzi tretinami vyplnia vstupy z arény a vysielanie zábavných videí s hráčmi Slovana, ktoré Marcel Forgáč nahral počas predsezónnej prípravy.

Súvisiace články