Rozhodol Ibrahimovič. Manchester United získal Community Shield

Manchester United vyhral nad Leicesterom 2:1.
Manchester United vyhral nad Leicesterom 2:1. (Autor: SITA/AP)
TASR|7. aug 2016 o 19:55

Manchester United triumfoval v súťaži, ktorá tradične otvára novú sezónu v Anglicku, v rekordnom 21. prípade.

Community Shield:

Leicester City - Manchester United 1:2 (0:1)

Góly: 52. Vardy - 32. Lingard, 83. Ibrahimovič

LONDÝN. Anglický futbalový klub Manchester United v nedeľňajšom súboji o superpohár Community Shield zdolal Leicester City tesne 2:1.

O úspechu zverencov Joseho Mourinha rozhodol v 83. minúte Zlatan Ibrahimovič, ktorý rovnako ako portugalský tréner prišiel k "červeným diablom" v lete.

Manchester United vyhral Community Shield: fotogaléria

7.8.2016

Skóre stretnutia v londýnskom Wembley medzi úradujúcim ligovým šampiónom a víťazom domáceho pohára otvoril v 32. minúte Jesse Lingard, za Leicester vyrovnal o dvadsať minút neskôr kanonier Jamie Vardy.

Manchester United triumfoval v súťaži, ktorá tradične otvára novú sezónu v Anglicku, v rekordnom 21. prípade. Na druhej pozícii figuruje FC Liverpool s pätnástimi trofejami.

Domov»Futbal»Anglicko»Rozhodol Ibrahimovič. Manchester United získal Community Shield