West Ham uspel na pôde Southamptonu v devätnástom kole Premier League

Hráč Southamptonu Nathan Redmond (vľavo) v súboji s Felipem Andersonom z West Hamu vo futbalovom zápase anglickej Premier League FC Southampton - West Ham United na štadióne v Southamptone 27. decembra 2018. (Autor: Andrew Matthews TASR/AP)
TASR|27. dec 2018 o 22:56

Pozrite si výsledok štvrtkového stretnutia najvyššej anglickej futbalovej súťaže.

LONDÝN. Futbalisti West Hamu United otočili štvrtkový súboj 19. kola anglickej Premier League a zvíťazili na pôde Southamptonu 2:1.

Na gól domáceho Nathana Redmonda z 50. minúty hostia okamžite odpovedali, keď v priebehu šiestich minút otočili skóre zásluhou dvoch presných zásahov Felipeho Andersona.

West Ham vyhral piaty zápas z uplynulých šiestich a v tabuľke poskočil na deviate miesto, Southampton zostáva na 16. priečke.

Premier League 2018/2019 - štvrtok:

Southampton - West Ham 1:2 (0:0)
Góly: 50. Redmond - 53. a 59. F. Anderson

Domov»Futbal»Anglicko»West Ham uspel na pôde Southamptonu v devätnástom kole Premier League