Sportnet hľadá posily na viacero pozícií: editor, stážista, expert na sociálne siete

Sportnet|19. júl 2023 o 10:00

Pozrite si ponuky práce v Sportnet.sk.

UKÁŽ, ŽE ŤA BAVÍ ŠPORT!

Vyznáš sa v športe a pravidelne sleduješ všetko dianie? Nemáš problém s písaním či gramatikou, prípadne si doma na sociálnych sieťach? Poď pracovať pre Sportnet.sk!

Do nášho tímu hľadáme posily na viacero pozícií: editor, stážista, expert na sociálne siete.

Voľné pozície

  • editor/editorka
  • stážista/stážistka
  • expert/ka na sociálne siete

Editor/editorka

Do nášho tímu hľadáme editora športového portálu na part time/full time. Práca je vhodná aj pre študenta.

Čo požadujeme:

  • orientáciu v športovom dianí
  • znalosť slovenského jazyka a pravopisu
  • kreativitu pri vytváraní obsahu
  • časovú flexibilitu

Tvojou náplňou práce bude:

  • editorská a redakčná činnosť
  • úprava a spracovanie článkov
  • starostlivosť o web
  • komunikácia s redakciou
  • práca so sociálnymi sieťami

Čo ponúkame:

  • prácu na plný úväzok, ale možný je aj part time
  • pracovný notebook
  • možnosť pracovať z domu (po zaškolení)
  • odmena od 5 eur/hodina v závislosti od skúseností

Ak máš záujem, pošli nám svoj životopis na mail: info@sportnet.sk

Stážista/stážistka

Vždy si chcel vyskúšať prácu v redakcii a myslíš si, že máš talent, ktorý zatiaľ nikto neobjavil? Daj o sebe vedieť!

Sportnet hľadá šikovných mladých ľudí, ktorí chcú spojiť budúcnosť s tvorbou alebo editovaním športového obsahu vo forme textu, audia alebo videa.

Treba k tomu len zapálenie pre šport a kvalitnú žurnalistiku.

Vybraní uchádzači dostanú šancu absolvovať v našom redakčnom tíme stáž, ktorá môže prerásť aj do trvalej spolupráce.

Ak máš záujem, pošli nám svoj životopis na mail: miroslava.petrasova@sportnet.sk

Expert/ka na sociálne siete

Hľadáme na part time zanieteného fanúšika športu, ktorý má zručnosti v písaní a sociálnych sieťach. Práca je vhodná aj pre študenta.

  • písanie a dobrá gramatika
  • už predošlá skúsenosť so spravovaním sociálnych sietí (Facebook/Instagram)
  • základy grafickej tvorby
  • základná úprava videí

  • prácu na part time
  • príležitosť zúčastňovať sa na športových podujatiach
  • podnetný pracovný kolektív
  • príležitosť školení

Súvisiaci obsah

Nachádzate sa tu:
Domov»Blog»Sportnet hľadá posily na viacero pozícií: editor, stážista, expert na sociálne siete