Pondelok, 1. marec, 2021Meniny má Albín

IV. a V. futbalové ligy: V Štrbe a Dobšinej padlo až sedem gólov

(Autor: ilustračné archív)
Sportnet|Publikované 30. máj 2016 o 00:00

Štvrté a piate futbalové ligy mali na programe ďalšie zápasy.

V Štrbe a Dobšinej padlo až sedem gólov. Svit a Veľký Horeš neohrozene na čele tabuliek.

IV. liga

Sever

28. kolo: Zámutov – Dlhé Klčovo 1:1 (1:0), Biž – Loboda, Kračúnovce – Medzilaborce 3:2 (3:0), Uhrin 2, Peržel – Chripák, Potoma, Fintice – Kendice 4:0 (1:0), Bujnovský, Lacko, Prusák, Gmitro, Spišské Podhradie – Raslavice 0:1 (0:0), Luščák, Vyšný Mirošov – Radvaň n/Laborcom 1:3 (1:1), Kočiš – Ljubarskij (11m), Macej, Pčola, Štrba – Svit 2:5 (1:3), Brezina, Macko – Stanislav 2, Tropp, Hazrolli, Nemčo (vl.), Vysoké Tatry – Pakostov 3:2 (2:0), Akhrarov, Šugarek, Toporcer – Karabin, Tkačin, Šarišské Michaľany – Ľubotice 1:2 (0:1), Kozák – Fučo, Sabol.

1. Svit 28 22 3 3 90:25 69

2. Šar. Michaľany 28 18 7 3 64:19 61

3. Radvaň n/L 28 16 5 7 65:36 53

4. Vyš. Mirošov 28 13 6 9 45:33 45

5. Zámutov 28 13 6 9 39:36 45

6. Dlhé Klčovo 28 14 2 12 55:41 44

7. Raslavice 28 11 7 10 48:42 40

8. Ľubotice 28 12 4 12 41:45 40

9. Medzilaborce 28 12 2 14 49:56 38

10. Pakostov 28 11 4 13 44:44 37

11. Sp. Podhradie 28 10 5 13 33:38 35

12. Fintice 28 9 6 13 40:67 33

13. Štrba 28 9 4 15 44:67 31

14. Kračúnovce 28 8 6 14 35:53 30

15. V. Tatry 28 6 3 19 32:71 21

16. Kendice 28 3 4 21 19:70 13

Juh

28. kolo: Rudňany – Čaňa 2:1 (1:1), Bdžoch, Mikuš – Lipnický, Krompachy – Strážske 3:0 (2:0), Rychnavský 2, Košč, Borša – Veľký Horeš 1:3 (1:2), Vaszily – Lukáč, Hutaj, Takáč, Michaľany – Mária Huta 3:0 (2:0), Bučko, Čižmár, Haluška, Sobrance – Veľké Kapušany 2:0 (1:0), Kostič, Scherbanych, Veľký Folkmár – Rožňava 0:0, Medzev – Kalša 2:3 (2:3), Gracer 2 – Capík 2, Krakovský, Spišské Vlachy – Geča 2:4 (1:1), Biroščák, Slovinský – Pach, Papcún, Varhoľák, Leško.

1. V. Horeš 28 24 2 2 121:20 74

2. Kalša 28 19 2 7 80:41 59

3. Medzev 28 16 3 9 66:48 51

4. V. Folkmár 28 15 3 10 61:44 48

5. Krompachy 28 14 5 9 65:36 47

6. Čaňa 28 14 5 9 61:48 47

7. Strážske 28 12 5 11 57:48 41

8. Sobrance 28 12 4 12 42:50 40

9. Rožňava 28 12 3 13 45:51 39

10. V. Kapušany 28 12 1 15 27:54 37

11. Mária Huta 28 8 8 12 38:57 32

12. Sp. Vlachy 28 8 7 13 29:41 31

13. Rudňany 28 10 1 17 37:56 31

14. Geča 28 8 4 16 46:70 28

15. Michaľany 28 7 4 17 27:89 25

16. Borša 28 4 1 23 37:86 13

V. liga

Košicko-gemerská

24. kolo: Turňa n/Bodvou – Malá Ida 1:6 (0:1), Horváth – Ľ. Seman 3, Leško 2, Dimun, Ťahanovce – Kokšov-Bakša 3:0 (1:0), Glovňa, Koľvek, Babeľa, Poproč – Gemerská Hôrka 1:0 (1:0), Varga, Krs. Podhradie – Sokoľany 3:1 (2:1), Almáši, Kuzma, Benedik – Čišovský, Dobšiná – Perín 4:3 (1:1), Rochl (11m), Husár, Gotthardt, Martinko – Grega 2, Koribanič, Košická Nová Ves – Čečejovce 4:2 (1:2), Mihok 2, Bujnovský 2 – Ličák, Puškáš.

1. Krs. Podhradie 22 15 3 4 38:13 48

2. Perín 22 12 4 6 55:35 40

3. Sokoľany 22 12 3 7 40:25 39

4. Ťahanovce 22 11 5 6 50:32 38

5. Čečejovce 22 10 6 6 44:29 36

6. Dobšiná 22 9 5 8 36:35 32

7. Poproč 22 8 7 7 32:27 31

8. Veľká Ida 22 9 2 11 38:42 29

9. K. Bakša 22 8 3 11 29:34 27

10. Gem. Hôrka 22 5 9 8 26:35 24

11. Malá Ida 22 7 3 12 36:54 24

12. Koš. N. Ves 23 7 3 13 32:52 24

13. Turňa n/B 23 1 7 15 16:59 10

Zemplínska

24. kolo: Cejkov – Vinné 7:0 (1:0), Horňak 3, Michalko 3, Barna, Palín – Čierna n/Tisou 6:2 (3:1), Mika 2, Kolobov 2, Frantál, Ruschak – Jáger, Šváb, Lastomír – Krišovská Liesková 5:0 (2:0), Kurtak 2, Škirda, Porvaz, Capik, Nacina Ves – Trakany 2:3 (1:1), Ivanko (11m), Lipovský – Grešš, Bálint, Magyar, Čičarovce – Parchovany 0:2 (0:0), Obrin, Matta, Močarany – Petrovce n/L 3:1 (2:1), Mesaroš 2, Havrila – Tkáč, Úpor – Kráľovský Chlmec 3:3 (2:1), Ceperko, Tokár, Rugoĺský – Illéš 2, T. Batta.

1. Parchovany 24 18 3 3 64:24 57

2. Cejkov 24 17 3 4 63:24 54

3. Čierna n/T 24 14 3 7 55:44 45

4. Lastomír 24 12 3 9 46:32 39

5. Petrovce n/L 24 12 2 10 57:41 38

6. Močarany 24 10 6 8 41:34 36

7. Čičarovce 24 10 3 11 45:41 33

8. Trakany 24 9 5 10 32:36 32

9. Vinné 24 8 6 10 27:41 30

10. Kr. Chlmec 24 8 5 11 34:52 29

11. Nacina Ves 24 8 3 13 32:46 27

12. Palín 24 7 3 14 39:56 24

13. Kriš. Liesková 24 6 4 14 29:60 22

14. Úpor 24 3 3 18 27:60 12

Vihorlatsko-dukelská

24. kolo: Bystré – Humenné 1:0 (0:0), Minar, Stakčín – Hanušovce n/Topľou, nehralo sa, hostia nepricestovali na stretnutie, Jasenov – Sedliská 9:0 (3:0), Lazúr 3, Šamo 2, Porvazník, Chalúpka, T. Kuzma, Veselovskyy, Soľ – Sačurov 6:1 (3:0), Ladomerský 2, Hricov 2, Uličný, Demčák – Tokár (11m), Čierne n/Topľou – Nižný Hrušov 4:2 (1:1), Cigán 2, Hric (11m), Kontura – Michal Palko 2, Kamenica n/Cirochou – Hencovce 5:0 (3:0), Karnaj 2, Mišťan, Kotuľák, Čabák, Kochanovce – Ptičie 1:3 (0:2), Soták – Kirvej, Kolník, Karas (vl.).

1. Humenné 24 19 3 2 69:11 60

2. Ptičie 24 19 2 3 80:18 59

3. Soľ 24 14 3 7 65:28 45

4. Jasenov 24 13 5 6 64:25 44

5. Niž. Hrušov 24 13 4 7 44:47 43

6. Hencovce 24 12 2 10 48:34 38

7. Kochanovce 24 11 3 10 44:48 36

8. Stakčín 23 9 5 9 35:31 32

9. Bystré 24 8 2 14 28:40 26

10. Čierne n/T 24 7 3 14 38:40 24

11. Kamenica n/C 24 6 5 13 33:55 23

12. Sedliská 24 7 2 15 29:70 23

13. Sačurov 24 4 3 17 20:71 15

14. Hanušovce n/T 23 3 2 18 24:103 11

Šarišská

24. kolo: Bardejov-Dlhá Lúka – Gaboltov 4:0 (2:0), Jurčišin 2, Šimco, Matúš Vilček), Demjata – Chmiňany 2:2 (1:1), Valíček, Kočan (vl.) – M. Bendík, Ferko, Šiba – Stará Ľubovňa 2:1 (1:1), Hovanec (11m), Haniš – Štefánik, Uzovce – Gerlachov 0:2 (0:1), Balužinský, Hanuščák, Ražňany – Záhradné 3:1 (3:0), Petruška 2, Durilla – Kondžura, Koprivnica – Čirč 2:1 (1:0), Hlávka, Molitoris – Tinath, ČK: Dirga (hostia), Malý Šariš – Veľký Šariš 2:2 (1:2), Vargovič, Hritz (vl.) – Varga, Špak.

1. Záhradné 24 17 5 2 52:21 56

2. Dlhá Lúka 24 15 2 7 41:25 47

3. Gerlachov 24 14 3 7 42:29 45

4. Demjata 24 13 6 5 34:23 45

5. Veľký Šariš 24 13 4 7 46:28 43

6. Malý Šariš 24 12 4 8 37:26 40

7. Koprivnica 24 9 5 10 33:28 32

8. Ražňany 24 10 1 13 44:33 31

9. St. Ľubovňa 24 9 2 13 43:51 29

10. Šiba 24 8 3 13 30:44 27

11. Uzovce 24 8 2 14 28:40 26

12. Čirč 24 6 7 11 25:37 25

13. Gaboltov 24 6 4 14 24:45 22

14. Chmiňany 24 3 2 19 18:67 11

Podtatranská

24. kolo: Smižany – Helcmanovce 0:1 (0:1), Š. Zmij, Prakovce – Teplička n/H 2:1 (2:1), Silla, Harakaly – Kozela, Nálepkovo – Poprad „B“ 0:1 (0:0), Ondruš, Hrabušice – Levoča 4:3 (1:2), Jakubec (11m), Jurčo, Melničák, Oravec – Čeremuga, Kašper, Minďáš, Spišské Bystré – Veľká Lomnica 2:4 (2:2), Šproch, Mičko – Bednarčík 2, Tribula, Palguta , Spišská Belá – Harichovce 0:2 (0:1), L. Hrušovský 2, Kravany – Hranovnica 2:3 (0:3), Husár, Jakubčák – Diabelko 2 (1 z 11m), Petruľa.

1. Hrabušice 24 17 4 3 70:38 55

2. Poprad „B“ 24 17 2 5 70:26 53

3. Harichovce 24 15 7 2 64:23 52

4. Sp. Belá 24 15 3 6 64:32 48

5. V. Lomnica 24 13 3 8 63:39 42

6. Nálepkovo 24 11 2 11 47:38 35

7. Hranovnica 24 9 2 13 49:51 29

8. Prakovce 24 8 5 11 42:49 29

9. Kravany 24 8 5 11 48:59 29

10. Levoča 24 8 4 12 54:73 28

11. Smižany 24 7 4 13 31:50 25

12. Helcmanovce 24 7 4 13 35:75 25

13. Teplička n/H 24 4 5 15 39:73 17

14. Sp. Bystré 24 4 0 20 26:76 12

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga

Sever, 29. kolo, 5. 6. o 17.00 hod.: Svit – Vyš. Mirošov, Radvaň n/L – Sp. Podhradie, Ľubotice – V. Tatry, Pakostov – Štrba, Medzilaborce – Dl. Klčovo, Raslavice – Fintice, Kendice – Kračúnovce, Šar. Michaľany – Zámutov.

Juh, 29. kolo, 5. 6. o 17.00 hod.: Strážske – Čaňa, V. Horeš – Krompachy, Mária Huta – Borša, V. Kapušany – Michaľany, Rožňava – Sobrance, Kalša – V. Folkmar, Geča – Medzev, Sp. Vlachy – Rudňany.

V. liga

Košicko-gemerská

25. kolo, 5. 6. o 17.00 hod.: Čečejovce – Dobšiná, Perín – Krs. Podhradie, V. Ida – Koš. N. Ves, Kokšov Bakša – Malá Ida, Sokoľany – Poproč, Gem. Hôrka – Ťahanovce.

Zemplínska

25. kolo, 5. 6. o 17.00 hod.: Čierna n/T – Vinné, Trakany – Lastomír, Kriš. Liesková – Palín, Petrovce n/L – Čičarovce, Parchovany – Nacina Ves, Úpor – Cejkov, Kr. Chlmec – Močarany.

Vihorlatsko-dukelská

25. kolo, 5. 6. o 17.00 hod.: Hanušovce n/T – Humenné, Sačurov – Jasenov, Sedliská – Stakčín, Hencovce – Čierne n/T, Niž. Hrušov – Soľ, Kochanovce – Bystré, Ptičie – Kamenica n/C.

Šarišská

25. kolo, 5. 6. o 17.00 hod.: Čirč – Ražňany, M. Šariš – Dlhá Lúka, Záhradné – Uzovce, V. Šariš – Koprivnica, Gerlachov – Šiba, St. Ľubovňa – Demjata, Chmiňany – Gaboltov.

Podtatranská

25. kolo, 5. 6. o 17.00 hod.: Levoča – Nálepkovo, V. Lomnica – Hrabušice, Teplička – Helcmanovce, Poprad B – Prakovce, Kravany – Smižany, Harichovce – Sp. Bystré, Hranovnica – Sp. Belá.

Súvisiace články