Galatasaray ponúka za Stocha 2.5 milióna libier

Miroslav Stoch v drese reprezentácie.
Miroslav Stoch v drese reprezentácie. (Autor: SITA/AP)
TASR|2. jún 2010 o 18:24

Turecký futbalový klub Galatasaray Istanbul je ochotný zaplatiť za služby slovenského reprezentanta Miroslava Stocha sumu 2.5 milióna libier.

LONDÝN. Informoval o tom internetový portál goal.com odvolávajúc sa na britský denník Daily Mirror.

Krídelník sa po skončení hosťovania v holandskom tíme Twente Enschede, s ktorým oslávil národný titul, vrátil do Chelsea Londýn. Podľa nedávno medializovaných informácií si dvadsaťročného dynamického futbalistu vyhliadol osobne technický riaditeľ Galatasarayu Frank Rijkaard, ktorý údajne už so Stochom komunikoval telefonicky.

"Stoch je futbalista s veľkou budúcnosťou. Pokiaľ však viem, tak Chelsea s ním nepočíta ani v novej sezóne. Práve preto očakávame výhodnejšiu prestupovú cenu za hráča," uviedol niekdajší tréner FC Barcelona a holandský reprezentant.

"Pre veľkú konkurenciu nemá Stoch u Angličanov žiadnu šancu, preto ho chce Galatasaray angažovať. Po MS v Juhoafrickej republike by mal rokovať s manažérom Galatasarayu Haldunom Üstünelom," napísal v stredu internetový portál gazetefutbol.de.

Odchovanec nitrianskeho futbalu zaznamenal v uplynulej sezóne v drese Twente desať ligových gólov a výraznou mierou tak prispel k historickému klubovému úspechu.

Nachádzate sa tu: