Hráči Rayo Vallecano sa tešia z gólu. (Autor: Twitter Raúl Gonzáles)

Vallecano malo zabezpečenú obranu.

La Liga - 5. kolo

Rayo Vallecano - Deportivo Alavés 2:0 (1:0)

Góly: 43. Palazon, 82. de Frutos

VALLECANO. Futbalisti Rayo Vallecano zvíťazili v 5. kole La Ligy na domácej pôde proti Deportivo Alavés 2:0.

Prvý gól vsietili v závere prvého polčasu, keď sa v 43. minúte presadil Isi Palazon z penalty. Druhý presný zásah pridali v 82. minúte zásluhou Jorgeho de Frutosa.

Pre Vallecano to bola tretia výhra v sezóne a druhá v rade. V priebežnej tabuľke sa nachádza na 4. mieste, hneď za Barcelonou.

Alavés podáva výkony ako na striedačke. Výhrou strieda prehra a preto má na konte šesť bodov za dve výhry a tri prehry. Priebežne sa nachádza na 12. priečke.