Televízia DIGI Sport je partnerom SME
Po úspechu v roku 2018 sa najlepší svetový futbal opäť dostane aj na filmové plátno. Televízia DIGI Sport a Cinema City pozývajú na atraktívne zápasy anglickej Premier League aj španielskej LaLigy.
Futbal v kine:
Miesto konania:
<>>- Slovensko: Bratislava - Cinema City Aupark
- Česko: Brno - Špalíček, Praha - Chodov
Zápasy:
<>>- Manchester United - Liverpool FC (24. 2. 2019 o 15:00 výkop)
- Real Madrid - FC Barcelona (2. marca 2019 o 20:45 výkop)
V rámci unikátneho federálneho projektu Futbal v kine si môžete pozrieť výkony najväčších svetových futbalových hviezd v kinosálach v Bratislave, v Brne a v Prahe.
V ponuke sú dva zápasy: Manchester United - FC Liverpool (24. februára 2019) a slávne El Clásico medzi Realom Madrid a FC Barcelona (2. marca 2019).
"Reakcie fanúšikov - našich divákov sú pre nás príjemným prekvapením. Odozva na Slovensku i v Českej republike je mimoriadna a predpokladáme, že to vypredáme za pár dní," uviedol Promo Manager DIGI Sportu Branko Cap.
Oba zápasy doplnia živé TV štúdiá, prenášané v rámci programu do všetkých kinosál.
Registrovať sa môžete na stránke www.futbalvkine.sk. Registrácia sa spúšťa v piatok 18. januára 2018 po 18:00, počet miest je limitovaný.
















