Severné Írsko mohlo rozhodnúť, potom prišiel plač a slovenská radosť

Kyle Lafferty plače po zápase Severné Írsko - Slovensko, baráž EURO 2020.
Kyle Lafferty plače po zápase Severné Írsko - Slovensko, baráž EURO 2020. (Autor: TASR/PA)
Jerguš Radačovský|13. nov 2020 o 00:17

Pozrite si najlepšie momentky.

BELFAST. Slovenskí futbalisti sa druhýkrát v rade prebojovali na EURO. Vo finále baráže si poradili v Belfaste so Severným Írskom 2:1.

Slovensko rozhodlo až v predĺžení. Víťazný gól strelil v 110. minúte striedajúci Michal Ďuriš. O niekoľko minút neskôr už prepukla radosť Slovákov naplno.

Tesne pred koncom riadneho hracieho času však mohlo byť všetko inak. Domáci vyrovnali v 88. minúte po vlastnom góle Milana Škriniara.

Baráž o EURO 2020: TOP momenty zo zápasu Severné Írsko - Slovensko: fotogaléria

13.11.2020

O chvíľu neskôr malo Slovensko veľké šťastie, keď domáci trafili tyč. Prevahu v závere nakoniec nevyužili.

Po dueli sa hráč Severného Írska Kyle Lafferty rozplakal. Šťastní Slováci sa zase v kruhu sa pochytali za plecia a svorne tancovali.

Pozrite si najlepšie momenty zo zápasu baráže o EURO 2020 Severné Írsko - Slovensko na fotografiách.

Domov»EURO 2021»Severné Írsko mohlo rozhodnúť, potom prišiel plač a slovenská radosť