Ďalšia strata GS 52

Sportnet|9. jan 2009 o 00:00

MICHALOVCE. Dvanástym kolom ešte pred vianočnou prestávkou pokračovala Mestská hokejová liga v Michalovciach. V prvom zápase sa "vlkom" podarilo

uchmatnúť vedúcemu GS 52 bod, keď síce stále iba doťahovali náskok hostí, no v závere stretnutia neboli ďaleko ani od víťazstva. V druhom značne nervóznom stretnutí začali lepšie "diabli", keď už v prvej minúte vyhrávali. Potom sa na ľade začalo iskriť a stretnutie sa na niekoľko minút kvôli dvom šarvátkam prerušilo. Prestávka pomohla viac domácim, ktorí otočili stav na 4:1 a hostia už do konca len korigovali výsledok.

Výsledky: Bieli vlci - GS 52 3:3 (1:1, 1:2, 1:0), góly : Bašista 2,Sibal - Liška, Matina, Jakub, Gasstars - Devils 11:6 (4:2, 2:1, 5:3),

góly: Makovič 3, Hurajt 2, M. Pado, J. Pado, Vasiľko, Galan - Hasani 2, Danko, Huňady, Boboš.

Tabuľka po 12. kole

1. GS 521081150:2717

2. Bieli vlci1052349:3312

3. Gasstars860257:4312

4. Devils10217 46:615

5. Excelent800822:580

V 13. kole 8. 1. 2009 sa stretli: Bieli vlci - Gasstars, Excelent - GS 52, Devils má voľno.