Nedeľa, 17. októbra, 2021Meniny má Hedviga

Sagana čaká vrchol sezóny, Bratislava hostí svetovú špičku (TV tipy)

Športový TV program na dnes. V akcii bude Peter Sagan na MS v cyklistike 2021. Bratislava hostí MS vo vodnom slalome 2021. (Autor: Facebook SZC - Slovenský zväz cyklistiky)

Športový program na najbližších sedem dní.

BRATISLAVA. Slovenský cyklista Peter Sagan v nedeľu zabojuje o svoj štvrtý titul majstra sveta na MS v cyklistike 2021.

Ak by sa mu to podarilo, stal by sa prvým cyklistom v histórii so štyrmi výhrami na svetovom šampionáte.

Proti však budú viacerí konkurenti, ako napríklad Wout van Aert, Julian Alaphilippe či Tadej Pogačar.

V bratislavskom Čunove sa tiež konajú MS vo vodnom slalome 2021. Slovensko bude mať už tradične množstvo kandidátov na popredné umiestnenia.

V akcii bude aj strieborný medailista v K1 z Tokia Jakub Grigar. Diváci sa však môžu tešiť aj na zaujímavé súboje v mužskom C1 s Matejom Beňušom, Alexandrom Slafkovským a Markom Mirgorodským.

Newsletter: Športové udalosti týždňa (TV tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>

Po letnej prestávke sa rozbieha úvodnými zápasmi hokejová Tipos extraliga a viacerými duelmi pokračuje aj futbalový Slovnaft Cup či Fortuna liga.

Prinášame vám prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližších sedem dní. Kompletnú kurzovú ponuku nájdete na DOXXbete.


PONDELOK (20. september)

Futbal

  • 20:40 Udinese - Neapol, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:55 Barcelona - Granada, La Liga (Nova Sport 3)

Cyklistika

  • 10:30 MS v cyklistike, časovka mužov U23 (Eurosport, ČT Sport)
  • 14:30 MS v cyklistike, časovka žien (Eurosport)


UTOROK (21. september)

Futbal

  • 15:30 Šamorín - Sereď, Slovnaft Cup
  • 15:30 Námestovo - Pohronie, Slovnaft Cup
  • 16:00 Rača - AS Trenčín, Slovnaft Cup

  • 18:45 Fortuna Sittard - Ajax Amsterdam, Eredivisie (Arena Sport 1)
  • 19:25 Getafe - Atlético Madrid, La Liga (Nova Sport 3)
  • 20:40 Manchester Ciy - Wycombe, Anglický ligový pohár (Nova Sport 1)
  • 20:40 Norwich - Liverpool, Anglický ligový pohár (Nova Sport 2)
  • 20:40 Fiorentina - Inter Miláno, Serie A (Nova Sport 4)

Cyklistika

  • 10:30 MS v cyklistike, časovka junioriek (Eurosport)
  • 14:45 MS v cyklistike, časovka juniorov (Eurosport)

Hokej

  • 17:00 České Budějovice - Plzeň, Tipsport extraliga ČR (ČT Sport)
  • 18:30 Dynamo Moskva - Dinamo Riga, KHL (Sport 1)


STREDA (22. september)

Futbal

  • 15:30 Loko Vltavín - Baník Ostrava, Český pohár (ČT Sport)
  • 18:25 Spezia - Juventus, Serie A (Nova Sport 4)
  • 18:55 Lille - Stade Reims, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 19:25 Sevilla - Valencia, La Liga (Nova Sport 3)
  • 20:40 Manchester United - West Ham, Anglický ligový pohár (Nova Sport 1)
  • 20:40 AC Miláno - Venezia, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:55 Metz - Paríž St. Germain, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 21:55 Real Madrid - Mallorca, La Liga (Nova Sport 3)

  • 15:30 Bánová - Žilina, Slovnaft Cup
  • 15:30 Komárno - Dunajská Streda, Slovnaft Cup
  • 15:30 Trebatice - Zlaté Moravce, Slovnaft Cup
  • 15:30 Gbely - Senica, Slovnaft Cup
  • 15:30 Podbrezová - Banská Bystrica, Slovnaft Cup

  • 18:00 Ružomberok - Slovan, Fortuna liga (VOYO)

Cyklistika

  • 14:15 MS v cyklistike, časovka zmiešaných družstiev (Eurosport)


ŠTVRTOK (23. september)

Futbal

  • 18:25 FC Turín - Lazio Rím, Serie A (Nova Sport 4)
  • 19:00 Fenerbahce - Giresunspor, Süper Lig (Sport 2)
  • 20:40 AS Rím - Udinese, Serie A (Nova Sport 4)
  • 21:55 Cádiz - Barcelona, La Liga (Nova Sport 3)

Golf

  • 23:00 Ryder Cup, slávnostné otvorenie (Golf Channel)


PIATOK (24. september)

Futbal

  • 17:00 Pohronie - Trenčín, Fortuna liga (VOYO, Nova Sport 1)

  • 20:25 Fürth - Bayern Mníchov, Bundesliga (Nova Sport 3)

Hokej

  • 17:45 Zvolen - Spišská Nová Ves, Tipos extraliga (RTVS Dvojka)
  • 18:00 Liptovský Mikuláš - Poprad, Tipos extraliga
  • 18:00 Michalovce - Nové Zámky, Tipos extraliga
  • 18:00 Nitra - Košice, Tipos extraliga
  • 18:00 Prešov - Banská Bystrica, Tipos extraliga
  • 19:00 Slovan Bratislava - Dukla Trenčín, Tipos extraliga (Sport 2)

Cyklistika

  • 08:15 MS v cyklistike, preteky junioriek (ČT Sport)
  • 08:15 MS v cyklistike, preteky juniorov (Eurosport)
  • 13:15 MS v cyklistike, preteky mužov U23 (Eurosport)

Motorizmus

  • 14:00 VC Ruska, Formula 1 - 2. tréning (Sport 1)
  • 03:05 NASCAR, Las Vegas (Nova Sport 3)

Golf

  • 14:00 Ryder Cup (Golf Channel)


SOBOTA (25. september)

Futbal

  • 13:25 Chelsea - Manchester City, Premier League (Premier Sport)
  • 13:55 Deportivo Alavés - Atlético Madrid, La Liga (Nova Sport 4)
  • 15:55 Leeds - West Ham, Premier League (Premier Sport)
  • 16:30 Ajax Amsterdam - Groningen, Eredivisie (Arena Sport 1)
  • 18:00 Inter Miláno - Atalanta, Serie A (Nova Sport 4)
  • 18:25 Brentford - Liverpool, Premier League (Premier Sport)
  • 18:25 Mönchengladbach - Dortmund, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 18:55 Štrasburg - Lille, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 20:55 Paríž St. Germain - Montpellier, Ligue 1 (Nova Sport 1)
  • 20:55 Real Madrid - Villarreal, La Liga (Nova Sport 3)

  • 14:30 MŠK Žilina B - FC Rohožník, II. liga
  • 15:30 Dubnica nad Váhom - Dukla Banská Bystrica, II. liga
  • 15:30 Slavoj Trebišov - MFK Skalica, II. liga
  • 15:30 KFC Komárno - FC Košice, II. liga
  • 15:30 MŠK Púchov - ŠTK 1914 Šamorín, II. liga
  • 15:30 Partizán Bardejov - FK Humenné, II. liga

  • 18:00 Senica - Slovan Bratislava, Fortuna liga (VOYO)
  • 18:00 Sereď - Michalovce, Fortuna liga (VOYO)
  • 18:00 Zlaté Moravce - Liptovský Mikuláš, Fortuna liga (VOYO)
  • 18:00 Žilina - Ružomberok, Fortuna liga (VOYO)

Cyklistika

  • 08:15 MS v cyklistike, preteky junioriek (Eurosport)
  • 13:45 MS v cyklistike, preteky žien (ČT Sport)

Motorizmus

  • 11:00 VC Ruska, Formula 1 - 3. tréning (Sport 1)
  • 14:00 VC Ruska, Formula 1 - kvalifikácia (Sport 1)

Vodný slalom

  • 08:45 K1, semifinále + finále MS (RTVS Dvojka, ČT Sport)
  • 14:00 Preteky na divokej vode, MS (RTVS Dvojka)


NEDEĽA (26. september)

Futbal

  • 12:30 Juventus Turín - Sampdoria Janov, Serie A (Nova Sport 4)
  • 14:00 RCD Mallorca - CA Osasuna, La Liga (Nova Sport 3)
  • 15:00 Udinese Calcio - AC Fiorentina 
  • 15:00 FC Southampton - Wolverhampton Wanderers, Premier League (Premier Sport)
  • 16:15 FC Barcelona - UD Levante, La Liga (Nova Sport 3)
  • 17:30 FC Arsenal - Tottenham Hotspur, Premier League (Premier Sport)
  • 17:30 SC Freiburg - FC Augsburg, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 18:00 Lazio Rím - AS Rím, Serie A (Nova Sport 3)
  • 18:30 Real Sociedad San Sebastián - FC Elche, La Liga 
  • 19:00 Slavia Praha - FC Hradec Králové, Česká Fortuna liga (O2TV Sport, O2TV Fotbal)
  • 20:45 SSC Neapol - Cagliari Calcio, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:45 Olympique Marseille - RC Lens, Ligue 1 (Nova Sport 2)

  • 17:00 DAC Dunajská Streda - Spartak Trnava, Fortuna liga (VOYO, Dajto)

  • 10:30 FC Petržalka - Železiarne Podbrezová, II. liga
  • 10:30 Slovan Bratislava U21 - MŠK Námestovo, II. liga

Cyklistika

  • 10:25 Peter Sagan na MS v cestnej cyklistike 2021, elite preteky mužov (Eurosport, ČT Sport, RTVS Dvojka)

MMA

  • 4:00 Alexander Volkanovski - Brian Ortega, UFC 266 (Premier Sport)

Vodný slalom

  • 9:03 C1 ženy semifinále + finále, MS (RTVS Dvojka, ČT Sport)
  • 10:08 C1 muži semifinále + finále, MS (RTVS Dvojka, ČT Sport)
  • 15:15 extrémny slalom, MS (RTVS dvojka - záznam o 0:25)

Atletika

  • 9:15 Berlínsky maratón

Motorizmus

  • 14:00 VC Ruska, preteky, formula 1 (Sport 2)

Hokej

  • 16:00 Sparta Praha - Kometa Brno, česká extraliga
  • 16:30 EC Red Bull Salzburg - iClinic Bratislava Capitals, IHL

  • 16:00 Nové Zámky - Liptovský Mikuláš, Tipos extraliga
  • 16:00 Košice - Slovan Bratislava, Tipos extraliga (Sport 1)
  • 17:00 Poprad - Banská Bystrica, Tipos extraliga
  • 17:00 Zvolen - Nitra, Tipos extraliga
  • 17:30 Dukla Trenčín - Michalovce, Tipos extraliga (RTVS Dvojka)
  • 18:00 Spišská Nová Ves - Prešov, Tipos extraliga

  • 17:00 Modré krídla Bratislava - Vlci Žilina, SHL
  • 17:00 Topoľčany - Trnava, SHL
  • 17:30 Humenné - Skalica, SHL
  • 17:30 Žiar nad Hronom - Levice, SHL
  • 18:00 Spartak Dubnica - Brezno, SHL
  • 18:00 Martin - Považská Bystrica, SHL


Newsletter: Športové udalosti týždňa (tv tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>

Súvisiace články