Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Veľké Kapušany a Borša s prídelmi

Močarany si poľahky doma poradili s Krišovskou Lieskovou. O dva zo štyroch gólov nováčika sa postaral Pavol Staroškovič (vľavo). (Autor: Róbert Andrejov)
Róbert Andrejov|Publikované 28. sep 2015 o 22:00

Počas uplynulého víkendu pokračovali regionálne futbalové súťaže ďalšími zápasmi.

ZEMPLÍN.

III. liga Východ – 10. kolo:

Pušovce – Veľké Revištia 0:0

ŽK: Jopek – Paulovčák, Dargaj.

Rozhodoval: Šoltés – 350 divákov.

TJ ROZVOJ: T. Vaško – Jopek, Tramita, S. Kišš, Kiseľa (63. P. Maťaš), Djokič, Popovec, Poremba, Makara (61. Stajič), Bižič, Petrovič (76. Mazur).

TJ: E. Sudimák ml. – Shukal, L. Jacko, Slinčák (46. Chedryk), Dargaj, Smokorovskyy, Vahin, Novotný (69. Hrubovčák), Paulovčák (89. M. Mindžák), M. Gomboš, Smoľák.

Plavnica - Trebišov 1:0 (1:0)

Gól: 20. Ševčovič.

ŽK: M. Dlugoš, Hovanec – Dimič, S. Pavlovič, D. Lukáč.

Rozhodoval: K. Micheľ – 200 divákov.

FK DRUŽSTEVNÍK: M. Beňo – Perháč, Verešpej, Kuľanda, S. Hricko (82. Valek), Ševčovič, M. Dlugoš (42. Tináth),Rindoš, Hovanec, T. Janič, Genčúr (72. Krafčík).

SLAVOJ: Kostár – Pačuta, D. Lukáč, S. Pavlovič (64. Mujkovič), Levický, Ľalík, Koshka, J. Bandoľa, Dimič (70. Forlandsas), Sarik, Olah (57. Sojo Ramirez).

1. Krásna 10 8 1 1 22:9 25
2. Lipany 10 7 3 0 20:2 24
3. Stropkov 10 6 1 3 18:11 19
4. V. Opátske 10 5 1 4 24:12 16
5. Pušovce 10 4 4 2 11:7 16
6. Snina 10 4 3 3 14:9 15
7. V. Revištia 10 4 3 3 15:12 15
8. Bard. N. Ves 10 4 2 4 20:15 14
9. Sabinov 10 4 2 4 16:12 14
10. Giraltovce 10 4 2 4 11:17 14
11. Vranov n/T 10 4 1 5 7:15 13
12. Plavnica 10 3 3 4 9:9 12
13. Humenné 10 3 2 5 14:17 11
14. Prešov B 10 2 2 6 9:14 8
15. Trebišov 10 1 2 7 4:31 5
16. Moldava n/B 10 1 0 9 7:29 3

IV. liga Juh – 10. kolo:

Sobrance – Strážske 2:2 (2:2)

Góly: Hutaj, M. Matej – J. Pavlov, F. Pavúk.

ŽK: Mihalovič, Viňanský, Legemza, M. Matej – Hirjak, Hardik, Blahuta, Stach, Široký, Michaliv.

Rozhodoval: Maňkoš – 350 divákov.

MFK: Ónody – T. Ihnát, M. Viňanský, Legemza, M. Popovič, Hreško, Mihalovič, Lukačko, Hutaj, M. Matej, M. Kováč (67. Kasič).

ŠK: Regenda – J. Pavúk, Stach (88. Soltész), Blahuta, Michaliv, F. Pavúk, J. Pavlov, D. Lörinc, Široký (90. M. Mitro), Hirjak, Hardik.

Spišské Vlachy – Veľké Kapušany 6:0 (2:0)

Góly: Ruman 3 (1 z 11 m), Tomajko, Sater, Ščavnický.

ŽK: Repovský, Némethi (obaja Veľké Kapušany).

Rozhodoval: Tabaka – 200 divákov.

MFK: Repovský – Dozsický, A. Berta, Á. Kondáš (64. M. Adi), Némethi, Fintor, Husovský, Ballók, T. Szabó, D. Szatmáry (50. Zs. Batta), G. Vašky.

Veľký Folkmar – Veľký Horeš 2:3 (1:1)

Góly: R. Jurko, Belej – Kotľár 3.

Rozhodoval: Homoľa – 200 divákov.

DRUŽSTEVNÍK: Babiák – Patkanóci, J. Capko, D. Sninský, E. Takáč, Kotľár (83. L. Forgáč), J. Vajda, E. Lukáč, Milan Lukáč, Kiovský (75. E. Seman), Miloš Adam.

Michaľany - Čaňa 0:3 (0:0)

Góly: Steininger, D. Lipnický, Török.

ŽK: Anderko (Michaľany).

Rozhodoval: Paulišin – 100 divákov.

FK TJ LOKOMOTÍVA ŠM: P. Buda – Tibor Timura (83. Ondovčák), R. Žaludek, Dolgoš (23. Anderko), Bočkoraš, Lukáš Timura, L. Bučko, J. Kolesár (61. Bodis), Širotník, Adzima, Tomáš Timura.

Borša – Krompachy 0:6 (0:3)

Góly: Jochman 3, Hagara, Rodzik, D. Bodnár.

ŽK: Terenyi, J. Šimko (obaja Borša).

Rozhodovala: Kováčová – 120 divákov.

TJ OLYMPIA: Sirovec – Kavčák, Vaszily, Perháč, Pituk (74. Szálka), P. Fedor, Attila Nagy, J. Šimko, Csizsmár (62. Čižmadia), Terenyi, Laškody.

1. V. Horeš 10 9 1 0 42:9 28
2. Krompachy 10 8 0 2 30:11 24
3. Medzev 10 7 1 2 31:17 22
4. V. Folkmár 10 6 2 2 26:11 20
5. Kalša 10 6 1 3 23:18 19
6. Sobrance 10 5 1 4 15:15 16
7. Sp. Vlachy 10 4 2 4 14:11 14
8. Mária Huta 10 3 5 2 15:19 14
9. Strážske 10 3 4 3 22:17 13
10. Čaňa 10 4 1 5 19:16 13
11. V. Kapušany 10 3 0 7 11:26 9
12. Geča 10 2 2 6 13:29 8
13. Michaľany 10 2 2 6 11:27 8
14. Rudňany 10 2 1 7 10:21 7
15. Borša 10 2 1 7 10:26 7
16. Rožňava 10 1 2 7 8:27 5

V. liga Zemplínska – 8. kolo:

Cejkov – Petrovce nad Laborcom 3:2 (1:1)

Góly: Jenei, Zubaľ, J. Kročko – M. Lakatoš, Š. Horňák.

Rozhodoval: Guba – 100 divákov.

TJ DRUŽSTEVNÍK: Grošaft (85. Fitere) – Bereščík, P. Balint, Panda, Jenei, Ujházi, Blanár, Barna, R. Szücs (89. André), Zubaľ, J. Kročko.

TJ DRUŽSTEVNÍK: Kopás – Marjov, Ferko, M. Lakatoš, Lipka, J. Tkáč, M. Nemčík, M. Jakub, M. Mráz, Š. Horňák, Gačko.

Kráľovský Chlmec – Parchovany 2:1 (2:0)

Góly: D. Gaňo, J. Knapík – Pastelák.

ŽK: P. Dako, Kaško, Helmeci – Pastelák, Kohút.

ČK: 79. R. Juhás (Parchovany).

Rozhodoval: Kuspán – 100 divákov.

TJ SLAVOJ: A. Tóth – Popália, P. Dako, Helmeci, Kaško, T. Batta, R. Batta, Kárász (46. Abaházi), D. Gaňo (73. E. Novák), J. Knapík, Pásztor.

TJ DRUŽSTEVNÍK: M. Suchý – Topoľovský, Drab, Kohút, R. Juhás, M. Kuriško, P. Kuriško, P. Hajduk, Kaňuch, J. Matta, Pastelák.

Úpor – Trakany 1:1 (0:0)

Góly: B. Tóth - Grešš.

ŽK: Borčík – B. Benöcs.

Rozhodoval: Godžak – 150 divákov.

FK TATRAN: Škrabala – Maďoran, Parnahaj, J. Bandoľa, Pipta, Borčík, L. Antoš, Ceperko, Pekala (58. B. Tóth), M. Tokár, Rugolský.

TJ TISA: B. Benöcs – Proščák, D. Balog, D. Dako, Magyar (84. Kádár), Z. Kočiš, Z. Vencel, Krestyánko (27. Kássa), Grešš, N. Bálint, Š. Karnay.

Močarany - Krišovská Liesková 4:0 (1:0)

Góly: Staroškovič 2, M. Mesaroš, L. Hamšík.

ŽK: Geroč – Rebreš.

Rozhodoval: Zis – 100 divákov.

TJ SOKOL: Baňas – K. Bajus, Geroč, Havrila, Ondo (59. Jenčo), Uhľár, D. Sabo, Staroškovič, Tutko (71. Gargulák), L. Hamšík, M. Mesaroš.

OŠK: Pularecký – A. Batta, O. Vašš (88. V. Drančák), Palágyi, Vincze, P. Szucs, G. Horňák, A. Jakub (46. Rácz), F. Balog, Š. Szatmáry, Rebreš.

Čičarovce - Čierna nad Tisou 2:1 (2:1)

Góly: Hornyák, Hami – Cs. Bodnár.

ŽK: Hami, Marozsán – Čertický, Martin Tóth.

Rozhodoval: Jevín – 150 divákov.

TJ DRUŽSTEVNÍK: K. Lakatos – Černej, Ovák, Csáki, Marozsán, Hornyák (80. J. Paľo), B. Buda (56. Vicickó), Tárczy, T. Nagy (85. Očenáš), Hami, Oravecz.

MFK: Száraz – Martin Tóth, Szalai, T. Varga, Makkai, Š. Kováč, Čertický (46. Džerenga), Palšovič, Cs. Bodnár (82. Jáger), A. Molnár (66. Kaščák), T. Szucs.

Nacina Ves - Vinné 2:0 (1:0)

Góly: Pavelko, vlastný Lovych.

ŽK: Sinčák, Baraník, M. Basara, Patrik Haluška, M. Devečka.

Rozhodoval: Čeklovský – 110 divákov.

ŠK: M. Liška – R. Basara, Baraník, M. Hajdučko, Pavelko, Patrik Haluška, M. Devečka, Ivanko, M. Basara, J. Šipoš (88. Bursík), Sinčák (36. Peter Haluška).

OŠK: Martin Bodnár – Szánto, Septa, Lovych, L. Borko, Žužo, Kelemanyk, Kalanin, J. Pešta, Shovheniuk, P. Pešta (75. Holub).

Lastomír - Palín 1:1 (1:0)

Góly: D. Vasiľ – T. Štafura.

ŽK: Škirda, Vinc, Vaľo, M. Porvaz – P. Kufa, Penzeš, Gutič.

Rozhodoval: V. Havrila – 140 divákov.

OFK: Budiš – Andrašov, Senjuž, Remák (59. Sabovčík), Vaľo, Kurtak (70. G. Timko), M. Porvaz, Škirda, D. Vasiľ, Verbič (86. Bajužík), Vinc.

ŠK AGRO: Račko – Ondočík, Gutič, Kontuľ, Penzeš, Egry, Frantál (76. Zacher), Šamudovský, Zemánek (87.T. Štafura), Mika, P. Kufa (90. Serbák).

1. Čierna n/Tisou 8 6 0 2 23:10 18
2. Parchovany 8 6 0 2 18:8 18
3. Nacina Ves 8 5 1 2 12:8 16
4. Močarany 8 4 3 1 14:4 15
5. Lastomír 8 4 2 2 15:6 14
6. Cejkov 8 4 2 2 12:11 14
7. Čičarovce 8 4 1 3 14:12 13
8. Kr. Chlmec 8 4 1 3 11:13 13
9. Vinné 8 3 2 3 10:12 11
10. Petrovce n/L 8 3 1 4 18:16 10
11. Palín 8 2 1 5 11:22 7
12. Kriš. Liesková 8 2 0 6 8:24 6
13. Trakany 8 0 3 5 8:15 3
14. Úpor 8 0 1 7 8:21 1

Autor: Róbert Andrejov

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.