Pondelok, 14. júna, 2021Meniny má Vasil

Vedenie ligy zrušilo delegáciu rozhodcov Frasera a Watsona

Sportnet|5. jún 2004 o 00:00

NEW YORK - Vedenie NHL zrušilo nomináciu rozhodcov Kerryho Frasera a Brada Watsona na šiesty zápas finálovej série o Stanleyho pohár medzi Calgary a Tampou Bay, ktorý sa uskutoční v sobotu v Saddledome. Stretnutie povedú Bill McCreary a Steven Walkom, ..

NEW YORK - Vedenie NHL zrušilo nomináciu rozhodcov Kerryho Frasera a Brada Watsona na šiesty zápas finálovej série o Stanleyho pohár medzi Calgary a Tampou Bay, ktorý sa uskutoční v sobotu v Saddledome. Stretnutie povedú Bill McCreary a Steven Walkom, ktorí viedli aj piaty duel série v Tampe.

Vedenie NHL sa snažilo predísť niektorým problémom, keďže s výkonom Frasera a Watsona nevládla po štvrtom zápase v Calgary veľká spokojnosť. Najmä ich dva verdikty v úvode a závere štvrtého duelu, po ktorých mala Tampa Bay výhodu presilovky o dvoch hráčov a strelila jediný gól, respektíve vylúčenie Villeho Nieminena do konca zápasu, vzbudili nevôľu fanúšikov. Nespokojní diváci Frasera a Watsona pri odchode z ľadu poliali pivom a hádzali po nich aj pukance. (sita)

Súvisiace články