Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

STOLNÝ TENIS

Sportnet|Publikované 21. jan 2009 o 23:00

II. liga mužov, 12. kolo: MŠK Krompachy - ŠKST Topspin Margecany 10:8 (Ivančák a Hanušovský po 3,5, Zahradník 2, Mišelnický 1 - Tomaga a Šiška po

3,5, Pacák 1) ŠK Orion Belá n/C - TJ STO Slovenská Ves 3:15 (Vozár 2, Dráb 1 - Brežina 4, Marek 3,5, Popovič, D. Strišovský a Hagara po 2,5) Geológ Rožňava B - TJ Slobytermia Stará Ľubovňa 14:4 (Repaský, Letanovský a Bröstl po 4, M. Kováč 2 - Sawczak a Jar. Pavlík po 1,5, Haky st. a Maciuszek po 0,5) ŠKST Sokol Vojčice B - STK Stadex Košice 7:11 (Brnčal 3, L. Kolody 2,5, Dulič 1, M. Kolody 0,5 - Feješ 4,5, Bacsó 3,5, Cisko 2, O. Vaňo 1) ŠKST Michalovce - ŠKST Humenné 13:5 (Palovčík a Blaško po 4,5, Šinkár 3, Hvižďák 1 - Serbák a Stoják po 1,5, Lukáč a Fink po 1) MKST Veľké Kapušany - STK Lokomotíva Košice C 5:13 (Begala 2,5, Štim a F. Krištof po 1, Nagyidai 0,5 - M. Kuruc 4, Hovanec a Majoroš po 3,5, Sačurovský 2) VSTK Vranov n/T B - STO Mokrance 9:9 (Hruška 3,5, J. Baran a Zajac po 2, M. Baran 1,5 - Cinkanič 3, Zelinka 2,5, Solár 2, Lörinc 1,5)

1. Michalovce141220177:7540

2. Humenné141022153:9936

3. Krompachy14842155:9734

4. Margecany14824147:10532

5. Mokrance14662140:11232

6. Stadex Košice14734131:12131

7. Slov. Ves14725119:13330

8. St. Ľubovňa14644135:11730

9. Loko. Košice C14518114:13825

10. Rožňava B14509102:15024

11. Vranov B14419112:14023

12. Veľ. Kapušany14329104:14822

13. Belá n/C14201295:15718

14. Vojčice B14011380:17215

III. liga mužov Západ, 12. kolo: TJ Javorinka Levoča B - TJ Javorinka Levoča A 7:11 (Antal a V. Puchala po 2,5, Kuric a Šimko po 1 - Novák 4, Hanisko a J. Seman po 3,5) STO Pyrobatys Poprad - TJ Severka Kežmarok B 9:9 (Bednár a Gaborčik po 2,5, Bohunčák a Kapinus po 2 - Habiňák 4,5, Krolik 2,5, Jankura a Pojedinec po 1) ŠK Jablonov n/T - TJ Slobytermia Stará Ľubovňa B 6:12 (Balázs st. 2,5, Balázs ml. 2, W. Leitner 1,5 - Horvát 4, O. Haky ml. 3, L. Duffala a P. Haky po 2,5) STO BBF Spišská Nová Ves - ŠKST Spišské Vlachy 9:9 (Vartovník 3,5, Schrötter 3, Drabiščák 2,5 - J. Gurčík 3,5, Rich. Jánoš 3, Rud. Jánoš 1,5, Rybovič 1) TJ Severka Kežmarok A - Geológ Rožňava C 9:9 (Kelbel 3,5, Š. Vnenčák 2,5, Kocúr 2, R. Vnenčák 1 - Ružík 3,5, Minčev 3, Bozó 2,5) ŠK Veterán Poprad A - ŠK Veterán Poprad B 10:8 (M. Jambor a Kancír po 3, P. Pitoňák a Tibor po 2 - Šifra, Popadič a Vítko po 2,5, Comisso 0,5)

1. Veterán A121101149:6734

2. Pyrobatys12831136:8031

3. Sp. Vlachy12732129:8729

4. Levoča A12723141:7528

5. SNV1252598:11824

6. St. Ľubovňa B12525109:10724

7. Severka A12435106:11023

8. Severka B1242693:12322

9. Jablonov n/T1241784:13221

10. Levoča B1240891:12520

11. Rožňava C1231885:13119

12. Veterán B12011174:14213

IV. liga mužov Spišsko-gemerská, 12. kolo: TJ Baník Mlynky - ŠKST Topspin Margecany B 8:10 (Koutek 3, Ogurčáková 2,5, Kochan 1,5, Gotthardtová 1 - Záhornacký 4,5, Trojan 3,5, Hanko 2) TJ Tatran Betliar - ŠK MPC Spišská Nová Ves 8:10 (Šebesta 3, Kulcsár 2, Junger a Teraj po 1,5 - Mlynarčík 4,5, Vronč 3, Benček 1,5, V. Klein 1) TJ Družstevník Hrišovce - TJ Baník Smolník 10:8 (Ondáš 4, P. Dzurov 3, M. Jánošík 2, T. Dzurov 1 - Tokarčík st. 3,5, Muličák, Lapšanský a Stopko po 1,5) STO BBF Spišská Nová Ves B - ŠKST Spišské Vlachy B 9:9 (Petráš 3,5, Brincko 2,5, Vytykač 2, S. Goldyniak a Vavrek po 0,5 - Havrilla 4, M. Hric a Lesňák po 2, Gardošík 1) STK Honce - Geológ Rožňava D 6:12 (Repiský st. 3,5, Džubák 2,5 - J. Gallo st. 4, P. Gallo 3,5, Tomášik 2,5, Š. Baláž 2) ŠK Henckovce - MŠK Krompachy B 8:10 (Žúdel 3, Ďuríček 2, Kušnier 1,5, Ďurman 1, Breznen 0,5 - Sekáč 4,5, Kuchár 3,5, Harman a Wenzel po 1)

1. Margecany B121101137:7934

2. Mlynky12804131:8528

3. Hrišovce12705101:11526

4. MPC SNV12705125:9126

5. Smolník1261598:11825

6. BBF SNV B12525119:9724

7. Krompachy B12606104:11224

8. Rožňava D12426109:10722

9. Sp. Vlachy B1242698:11822

10. Betliar12417104:11221

11. Henckovce12327101:11520

12. Honce12201069:14716

V. liga mužov gemerská, 9. kolo: Čierna Lehota - Henckovce B 6:12 (Hric 2, Lipták 1, V. Oravec 1, J. Oravec 1, Gecelovský 1 - Zagiba 4,5, I. Fafrák 4,5, S. Fafrák 2,5, Kalina 0,5), Honce B - Geológ Rožňava E 9:9 (Spišák 3,5, Strelka 2,5, Ľ. Gallo 2, Kurčák 1 - Kolárik 3,5, J. Gallo ml. 3, Tomášik 2,5), Jablonov n/T B - Dedinky A 16:2 (V. Balázs 4,5, Bartók 4,5, Kardoš 3,5, Rohaly 3,5 - Chrenko 2), 8. kolo: Geológ Rožňava E - Jablonov n/T B 11:7 (Oleár 4,5, Tomášik 3, Kolárik 2,5, Fabian 1 - Kardoš 3, Bartók 2,5, V. Balázs 1,5), Henckovce B - Honce B 10:8 (Zagiba 3,5, S. Fafrák 2,5, I. Fafrák 2,5, Šimon ml. 1, Kalina 0,5 - Ľ. Gallo 4, Spišák 2, Strelka 1, Németh 1), Dedinky B - Čierna Lehota 11:7 (Čisár 4,5, Čarnoký 3,5, Šipula 3 - Hric 2, Gecelovský 1,5, Lipták 1,5, V. Oravec 1, J. Oravec 1), 7. kolo: Dedinky B - Honce B 6:12 (Čarnoký 2, Šipula 2, M. Gunár 2 - Spišák 4,5, Ľ. Gallo 3,5, Németh 2,5, Kamenský 1, Strelka 0,5), Henckovce B - Jablonov n/T B 5:13 (S. Fafrák 1, Kalina 1, Šimon st. 1, Šimon ml. 1, Vízi 1 - Bartók 4,5, Kardoš 4,5, V. Balázs 3,5, Rohaly 0,5, Geológ Rožňava E - Dedinky A 0:18 k (domáci nenastúpili na zápas)

1. Rožňava E861185:5920

2. Jablonov n/T B8602100:4420

3. Dedinky A750278:4817

4. Henckovce B830569:7514

5. Honce B821554:9013

6. Dedinky B730453:7313

7. Čierna Lehota810747:9710

(Geológ Rožňava E má jednu kontumačnú prehru bez priznania bodu.)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.