Sláviskám sa darilo v Žiari

Sportnet|2. okt 2006 o 00:00

Úvodnými zápasmi sa počas víkendu začal nový ročník volejbalovej extraligy žien. V jej prvej časti sa predstaví len osem tímov, nakoľko majstrovský

VK OMS Senica a vicemajster Slávia UK SLSP Bratislava hrajú stredoeurópsku ligu MEL. Do extraligy vstúpia až na budúci rok do play off. Hráčky košickej Slávie vstúpili do do sezóny víťazne na palubovke Žiaru, keĎ domácim dovolili uhrať iba jeden set.

Žiar nad Hronom - Slávia TU Košice 1:3 (18, -21, -23, -17), 97 minút, rozhodovali: Matúš, Matis, 100 divákov. Doprastav Bratislava - Žilina 3:0 (17, 22, 27), 60 minút, rozhodovali: Szász, Dovičovič, 30 divákov. Nitra - Malacky 3:0 (19, 22, 23), 90 minút, rozhodovali: Vaško, Sloboda, 70 divákov. Pezinok - Slávia VM Bratislava 3:2 (25, -24, 23, -20, 12), 113 minút, rozhodovali: K. sarka, Juríček, 100 divákov