Pondelok, 14. júna, 2021Meniny má Vasil

Program OH: streda, 18. augusta

Sportnet|13. aug 2004 o 13:18

Podrobný program OH 2004 Atény

Podrobný program Hier XXVIII. olympiády (začiatky súťaží sú uvedené v SELČ):


==================
18. AUGUSTA - STREDA
==================
ATLETIKA

7.30 guľa Ž - kvalifikácia
9.00 guľa M - kvalifikácia
15.00 guľa Ž - finále
16.30 guľa M - finále

ŠERM

9.00 fleuret Ž jednotlivkyne - kvalifikácia
17.30 fleuret Ž jednotlivkyne - semifinále
18.55 fleuret Ž jednotlivkyne - finále

DŽUDO

9.30 M do 90 kg a Ž do 70 kg - kvalifikačné súboje a opravy
15.30 M do 90 kg a Ž do 70 kg - semifinále a finále

VZPIERANIE

9.30 do 69 kg M - B-skupina
12.00 do 63 kg Ž - B-skupina
15.30 do 63 kg Ž - finále
19.00 do 69 kg M - finále

VESLOVANIE

7.30 skif žien (semifinále)
7.50 skif mužov (semifinále)
8.20 dvojveslica mužov bez korm. (semifinále)
8.40 dvojskif mužov (semifinále)
9.00 štvorveslica mužov bez korm. (semifinále)
9.20 skif žien (semifinále)
9.40 skif mužov (semifinále)

STREĽBA

MUŽI
9.00 bežiaci terč - VzBT 30+30 (I. časť kvalifikácie)

ŽENY
8.00 športová pištoľ 30+30 (kvalifikácia)
8.00 dvojitý trap (kvalifikácia)     
12.00 dvojitý trap (finále)
14.15 športová pištoľ 30+30 (finále)

STOLNÝ TENIS

10.00 štvorhra žien (štvrťfinále)
12.00 štvorhra mužov (4. kolo)
13.00 štvorhra mužov (4. kolo)
17.00 dvojhra žien (4. kolo)
18.00 dvojhra žien (4. kolo)
19.00 dvojhra mužov (4. kolo)
20.00 dvojhra mužov (4. kolo)

BEDMINTON

8.00 dvojhra mužov (štvrťfinále)
10.00 štvorhra žien (štvrťfinále)
13.00 dvojhra mužov (štvrťfinále)     
15.10 miešaná štvorhra (semifinále)
18.30 dvojhra žien (semifinále)
20.30 štvorhra žien (štvrťfinále)

HÁDZANÁ

MUŽI
8.30 A-skupina: Chorvátsko - Kórejská republika
10.30 A-skupina: Island - Slovinsko
13.30 B-skupina: Francúzsko - Maďarsko
15.30 B-skupina: Grécko - Egypt
18.30 A-skupina: Španielsko - Rusko
20.30 B-skupina: Nemecko - Brazília

FUTBAL

MUŽI
19.30 B-skupina: Paraguaj - Taliansko (Atény), Japonsko - Ghana (Volos)
19.30 D-skupina: D: Kostarika - Portugalsko (Heraklion), Maroko - Irak (Patras)

BASKETBAL 

ŽENY
8.00 B-skupina Čína - Česko
10.15 A-skupina: Japonsko - Austrália
13.30 B-skupina: Kórejská republika - USA
15.45 A-skupina: Grécko - Nigéria
19.00 A-skupina: Brazília - Rusko
21.15 B-skupina: Španielsko - Nový Zéland

VODNÝ SLALOM

9.00 semifinále C1
9.40 semifinále K1 ženy
10.50 finále C1
11.20 finále K1 ženy

VOLEJBAL

ŽENY
8.00 B-skupina: Dominikánska republika - USA
10.00 A-skupina: Kórejská republika - Keňa
13.00 B-skupina: Kuba - Čína
15.00 A-skupina: Japonsko - Grécko
18.30 B-skupina: Nemecko - Rusko
20.30 A-skupina: Brazília - Taliansko

BEJZBAL

9.30 Taliansko - Holandsko
10.30 Japonsko - Austrália
17.30 Grécko - Kanada
18.30 Taiwan - Kuba

SOFTBAL

8.30 Taiwan - Taliansko
11.00 Čína - Austrália
16.00 Kanada - USA
18.30 Grécko - Japonsko

PLÁVANIE

9.00 rozplavby 100 m v. sp. Ž
9.39 rozplavby 200 m znak M
10.10 rozplavby 200 m prsia Ž
10.47 rozplavby 200 m pol. pr. M
11.35 rozplavby 4x200 m v. sp. Ž

18.30 finále 200 m prsia M
18.37 semifinále 100 m v. sp. Ž
18.48 semifinále 200 m znak M
19.11 finále 200 m mot. Ž
19.17 finále 100 m v. sp. M
19.23 semifinále 200 m prsia Ž
19.35 semifinále 200 m pol. pr. M
19.56 finále 4x200 m v. sp. Ž

VODNÉ PÓLO

ŽENY
8.30 A-skupina: Austrália - Kazachstan
9.45 B-skupina: USA - Kanada
15.30 B-skupina: Rusko - Maďarsko
16.45 A-skupina: Grécko - Taliansko

TENIS

16.00 dvojhra M - 3. kolo, štvorhra M - štvrťfinále, dvojhra Ž - 3. kolo, štvorhra Ž - 2. kolo

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

8.00 kvalifikačné skupiny M+Ž

JAZDECTVO

14.30 military - skok jednotlivcov - kvalifikácia
14.30 military - skok družstiev - finále
19.45 military - skok jednotlivcov - finále

BOX

MUŽI
8.30 do 48 kg - 1. kolo
10.05 do 91 kg - 1. kolo
13.30 do 48 kg - 1. kolo
20.00 nad 91 kg - 1. kolo

POZEMNÝ HOKEJ

ŽENY
7.30 A-skupina Čína - Španielsko
9.30 B-skupina Holandsko - Nemecko
17.00 B-skupina JAR - Kórejská republika
19.00 A-skupina Japonsko - Nový Zéland

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

19.30 M, finále viacboja

CESTNÁ CYKLISTIKA

12.00 časovka žien
14.00 časovka mužov

JACHTING

10.00 triedy Finn (7. jazda), 49er (4. jazda), muži - 470 (7. jazda), ženy - trieda 470 (7. jazda)
12.00 triedy Finn (8. jazda), 49er (5. jazda), Yngling (7. jazda)
14.00 trieda 49er (6. jazda), muži - trieda 470 (8. jazda), ženy - trieda 470 (8. jazda)
15.00 trieda Yngling (8. jazda)

LUKOSTREĽBA

7.30 individuálne preteky žien - osemfinále
14.45 individuálne preteky žien - štvrťfinále
15.45 individuálne preteky žien - semifinále
16.21 individuálne preteky žien - o 3. miesto
16.39 individuálne preteky žien - finále

SITA

Súvisiace články