Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Posilami Bardejova Zajac a Streňo, ďalších vybavujú

Sportnet|Publikované 7. mar 2012 o 23:00

Futbalisti Partizána Bardejov si postavenie lídra v 3. lige skupiny Východ chcú udržať až do záverečného kola.

Už úvod veľa napovie, veď prvé dve stretnutia zohrajú s prenasledovateľmi na druhom a treťom mieste.

BARDEJOV. Kormidelník Mikuláš Komanický predstavil nové tváre v svojom kádri: „Posilami sú Patrik Zajac, má hosťovanie na rok zo Šale a Erik Streňo, prestúpil z Vranova nad Topľou. Obaja by mali vylepšiť hru krajných záložníkov. V priebehu týždňa by sme mali vybaviť prestup Petra Záhradníka z Resowie Rzeszów, z Poľska, podobne aj účinkovanie Michala Baku z Prešova či Tomáša Zápotoku z Karvinej.”

Bardejov vo víkendovej generálke vyhral nad štvrtoligovým Humenným 6:2. Tréner Komanický je s prípravou spokojný, no sám je zvedavý na prechod z domáceho umelého trávnika na prírodné terény.

„Nastúpime na nerovné či mokré plochy a bude to celkom iný povrch. Z dvojmesačnej prípravy na umelej tráve majú niektorí hráči zdravotné problémy. Tento týždeň už budeme trénovať len v prírodných podmienkach, verím, že to pomôže. A forma jednotlivcov je trošku rozkolísaná. Raz zahrali jedni, inokedy druhí. Mám výhrady k novým hráčom. Po veľmi dobrom úvode ako keby trošku výkonnostne odchádzali. Treba to prekonať. ”

K splneniu postupového cieľa kormidelník Partizána pridáva: „Máme ťažký úvod, hneď hráme s dvomi prenasledovateľmi. 10. marca v Ružinej a 17. marca doma s Dolnou Ždaňou. No aj keď pre nás dopadnú dobre, o čom som presvedčený, ešte to nebude rozhodnuté. Až tak okolo desiateho kola.”

Na súpiske Partizána Bardejov do jarnej časti 3. futbalovej ligy sú títo hráči: Dušan Molčan, Ján Čikoš-Pavličko – brankári, Miroslav Hanuščák, Vladislav Palša, Miroslav Lauko, Marek Seman, František Kundra, Róbert Tomko, Stanislav Cuprišin, Slavomír Kica, Vladimír Andraščík, Peter Peregrim, Lukáš Zápotoka, Vladimír Staš, Michal Baka, Michal Grohoľ, Erik Streňo, Peter Záhradník, Tomáš Zápotoka. Tréner Mikuláš Komanický, asistent Jozef Kukulský.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.