Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Manažér Slovana: Príchod Višňovského nie je môj úspech

Maroš Krajči si nepripisuje žiadne zásluhy za príchod Ľubomíra Višňovského. (Autor: Jozef Jakubčo - SME)
Ondrej Gajdoš|Publikované 27. okt 2015 o 19:20

Maroš Krajči verí, že Ľubomír Višňovský odohrá za Slovan do konca sezóny ešte veľa zápasov.

BRATISLAVA. Hokejisti Slovana sa po biednom začiatku sezóny rozohrali a po pondelňajšom víťazstve v Minsku 4:3 po predĺžení ich v tabuľke Západnej konferencie už len tri body delili od postupového 8. miesta do play off.

Od polovice novembra by im v splnení cieľa mala pomôcť aj posila v obrane Ľubomír Višňovský. Nevysoký, no šikovný hokejista s dobrou rozohrávkou a prudkou strelou od modrej čiary.

Generálny manažér Slovana Maroš Krajči priblížil, ako prišlo k dohode s hviezdnym obrancom. „Pred pár dňami sám prišiel za mnou,“ povedal.

„Oznámil, že priaznivcom sľúbil, že skončí kariéru v Slovane. Teraz by rád svoje slovo fanúšikom splnil. Takže nie je to môj manažérsky úspech, ale Ľubova dobrá vôľa.“

visnovskylubo_res.jpg

Ľubomír Višňovský dodržal svoje slovo a vrátil sa do Slovana. FOTO - Jozef Jakubčo/SME.

Krajči verí, že Višňovský si už doliečil chrbát, dobre sa pripraví a keď sa rozohrá, v Slovane odohrá do konca sezóny veľa zápasov. „Na takého hráča je radosť sa pozerať,“ vravel skúsený funkcionár.

„Diváci budú mať zážitok. Verím, že Ľubo zapadne do tímu, bude veľkým prínosom.“

Krajči má záujem, aby Višňovský po skončení kariéry zostal pracovať v štruktúrach klubu. V minulosti mal záujem aj o Miroslava Šatana, ale bývalý kapitán reprezentácie Slovenska odišiel s rodinou do Ameriky.

Slovan podľa Krajčiho slov sleduje v súčasnosti aj vývoj okolo Martina Réwaya, útočníka Sparty Praha. Generálny manažér predpokladá, že slovenský krídelník zrejme zostane v pražskom klube, no ak by mal odísť do KHL, práva naňho má v nadnárodnej lige Slovan.

„Karty v tomto prípade rozdáva Sparta,“ doplnil generálny manažér.

Autor: Ondrej Gajdoš

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.