Magnitogorsk a Ufa vyhrali a zvýšili vedenie v sériách na 3:1

(Autor: Twitter)
SITA|14. mar 2016 o 17:43

Ufa zdolala vo štvrtom zápase semifinále play off Východnej konferencie Omsk 2:1, Magnitogorsk triumfoval na ľade Novosibirska 4:3 po predĺžení.

MOSKVA. Hokejisti Metallurgu Magnitogorsk a Avangardu Omsk vyhrali svoje pondelňajšie zápasy semifinále play off Východnej konferencie a dostali sa vo svojich sériách do vedenia 3:1.

Ufa zvíťazila po tuhom boji nad Avangardom Omsk 2:1. O triumfe rozhodol v 57. minúte stretnutia Linus Omark.

Ešte ťažšie sa rodil úspech Magnitogorska na ľade Sibiru Novosibirsk. Domáci Ridderwall gólom v 60. minúte dotiahol zápas do predĺženia. Hneď na jeho začiatku však skóroval hosťujúci Moziakin.

KHL - semifinále play off, štvrté zápasy:

Novosibirsk - Magnitogorsk 3:4 pp (0:1, 1:1, 2:1 - 0:1)

Góly: 37. Gubin, 45. Gimajev, 60. Ridderwall - 12. Zaripov, 26. Filippi, 52. Wolski, 61. Moziakin

/Andrej Meszároš (Novosibirsk) 12:58 min, 3 strely/

(stav série 1:3)

Salavat Julajev Ufa - Avangard Omsk 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

Góly: 39. Lepistö, 57. Omark - 8. Chochriakov

(stav série 3:1)

Domov»Hokej»KHL»Magnitogorsk a Ufa vyhrali a zvýšili vedenie v sériách na 3:1