Vojtíšková atakovala medailové pozície. Výsledok ma úprimne prekvapil, hovorí

Dorota Vojtíšková.
Dorota Vojtíšková. (Autor: Facebook SZC - Slovensky Zvaz Cyklistiky)
TASR|9. máj 2024 o 15:57

Medzi juniormi postúpil do finále XCC Lukáš Vranák.

CHEILE GRADISTEI. Slovenská juniorská reprezentantka v cyklokrose Dorota Vojtíšková obsadila piate miesto v disciplíne MTB XC na majstrovstvách Európy v rumunskom Cheile Gradistei. Jej krajanka Ema Smatanová finišovala na 29. priečke.

"Podmienky mi veľmi vyhovovali, takže som sa na preteky tešila. Výsledok ma úprimne prekvapil, keďže zatiaľ na všetkých ´väčších´ pretekoch som nešla dobre.

Trochu ma mrzí ten malý rozdiel na 4. miesto, keďže som oň prišla rozdielom pol kolesa. Chcem poďakovať všetkým, ktorí ma pri športe a v živote akýmkoľvek spôsobom podporujú.

Pred nami je ešte ďalšia časť ME, tak držte nám palce," povedala Vojtíšková pre Slovenský zväz cyklistiky (SZC).

Medzi juniormi postúpil do finále XCC Lukáš Vranák, ktorý obsadil 21. miesto, Filip Sadloň skončil na 36. pozícii.

Domov»Cyklistika»Vojtíšková atakovala medailové pozície. Výsledok ma úprimne prekvapil, hovorí