HK Dukla Ingema Michalovce - HC MONACObet Banská Bystrica: ONLINE prenos zo zápasu 4. kola Tipos extraligy. (Autor: Sportnet)
Sportnet|27. sep 2024 o 14:00

Sledujte s nami ONLINE prenos zo zápasu 4. kola Tipos extraligy: HK Dukla Ingema Michalovce - HC MONACObet Banská Bystrica.

MICHALOVCE. Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce a HC MONACObet Banská Bystrica dnes hrajú zápas 4. kola Tipos extraligy.

Kde sledovať zápasy Tipos extraligy v tv?
Nasledujúce 3 týždne nie je plánovaný žiaden priamy prenos.

Hokej sledujte s nami naživo ako online prenos.

ONLINE: HK Dukla Ingema Michalovce - HC MONACObet Banská Bystrica dnes (Tipos extraliga, 4. kolo, piatok, LIVE)

B. Bystrica
Vážení hokejoví fanúšikovia. Vítam vás pri sledovaní zápasu Tipos Extraligy medzi HK DUKLA Ingema Michalovce a HC MONACObet Banská Bystrica.

Michalovčania zažívajú pomerne vydarený úvod sezóny. V úvodných troch kolách najvyššej súťaže si pripísali 7 bodov. Naposledy sa tešili z víťazstva proti Novým Zámkom. Po dvoch zápasoch sa vrátia na domáci ľad, kde budú chcieť odčiniť prehru z prvého kola proti Košiciam.

Mužstvo trénera Vladimíra Országha má o niečo menej vydarený vstup do sezóny. Prvé dva zápasy sezóny vyhrali, no iba po predĺžení respektíve v samostatných nájazdoch. V poslednom dueli proti Slovanu Bratislava si neudržali vedenie 3:1 po prvej tretine a napokon prehrali 3:4
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Tabuľka Tipos extraligy

Domov»Hokej»Slovensko»TIPOS extraliga»ONLINE: HK Dukla Ingema Michalovce - HC MONACObet Banská Bystrica dnes, Tipos extraliga LIVE (4. kolo)