Gólová radosť hráčov Liptovského Mikuláša.
Gólová radosť hráčov Liptovského Mikuláša. (Autor: TASR)
Sportnet, TASR|20. okt 2024 o 19:37

O bode navyše pre Liptovský Mikuláš rozhodol Daniel Tkáč.

Tipos extraliga - 12. kolo

Hk 32 Liptovský Mikuláš - Vlci Žilina 4:3 sn (0:0, 0:2, 3:1 - 0:0, 1:0)

Góly: 45. Hraško (Avtsin, Sukeľ), 57. Gerlach (Avtsin, Foote), 59. Tkáč (Ranford, Quince) – 28. Lukosevicius (Jones, Košarišťan), 39. Varga (Miller, Galamboš), 56. Jones

Rozhodcovia: Žák, Jobbágy - Tomáš, Ordzovenský

Vylúčení: 3:4 na 2 min., presilovky: 2:0, oslabenia: 0:1

Diváci: 1045

Liptovský Mikuláš: Surák - Foote, Lalík, Ullman, Hraško, Jendroľ, Mezovský, Štrbáň - Gerlach, Quince, Ranford - Tkáč, Uhrík, Chmielewski - Réway, Sukeľ, Avcin - Žitný, Vankúš, Šandor

Žilina: Košarišťan - Djakov, Tourigny, Pobežal, Miller, Rajnoha, Gachulinec, Holenda - Kolenič, Jones, Koyš - Lukosevicius, Walega, Mucha - Varga, Galamboš, Bezúch - Mráz, Šmida, Dúbravík

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ. Hokejisti Hk 32 Liptovský Mikuláš zdolali v zápase 12. kola Tipos extraligy na domácom ľade hokejistov Vlci Žilina 4:3 po samostatných nájazdoch.

Ešte v 57. minúte prehrávali 1:3, no góly Maxa Gerlacha a Daniela Tkáča posunuli zápas do predĺženia.

Liptáci dokonali obrat v nájazdoch, v ktorých skórovali Tkáč, Martin Réway a Brendan Ranford, ktorý si pripísal víťazný gól. Ten bol jeho premiérový v drese Liptákov.

Pre Liptovský Mikuláš to bolo druhé víťazstvo po sebe, Žilina prehrala uplynulé tri duely.

Tabuľka Tipos extraligy

ONLINE: Hk 32 Liptovský Mikuláš - Vlci Žilina dnes (Tipos extraliga, 12. kolo, nedeľa, LIVE)

Tipos Extraliga (SR)  2024/2025
20.10.2024 o 17:00
12. kolo
Lipt. Mikuláš
4:3
(0:0, 0:2, 3:1, 0:0, 1:0)
66' minúta
Ukončený
Vlci Žilina
Prehľad
Góly a asistencie: 45. Hraško (Avtsin, Sukeľ), 57. Gerlach (Avtsin, Foote), 59. Tkáč (Ranford, Quince), rozh. náj. Tkáč – 28. Lukosevicius (Jones, Košarišťan), 39. Varga (Miller, Galamboš), 56. Jones. Rozhodca: Žák, Jobbágy – Tomáš, Ordzovenský.
Liptáci vyhrávajú dnešný výborný zápas 4:3 po samostatných nájazdoch. Domáci prehrali tesne pred koncom 1:3, ale podarilo sa im vyrovnať a zápas strhli na svoju stranu v samostatných nájazdoch.
Koniec zápasu.
65:00
goalV samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK 32 Liptovský Mikuláš.
Autorom víťazného gólu je DANIEL VLADIMÍR TKÁČ.
Samostatné nájazdy začínajú.
V predĺžení sa zápas nerezhodol. Následovať budú samostanté nájazdy.
65:00
Predĺženie sa skončilo.
64:38
Hostia sú v predĺžení aktívnejší.
63:44
Lukosevicius sa dostal do zakončenia. Jeho strelu Surák vyráža.
61:39
Avtsin priťukol puk na krídlo, kde bol Gerlach, ale toho výborne pokryl Tourigny.
60:34
Kolenič sa zbavil sťahovačkou Lalíka, ale prepadol cez neho. Do útoku idú Liptáci.
60:01
Začalo sa predĺženie.
Dnešný výborný zápas nám po riadnej hracej dobe víťaza nepriniesol. Za malú chvíľu začne predĺženie.
60:00
Tretia tretina sa skončila.
59:04
Necelá minúta do konca a stále sa hrá hokej hore dole. Obidve mužstvá chcú dnešný zápas vyhrať.
58:23
goalLiptovský Mikuláš dal gól!
Gól strelil DANIEL VLADIMÍR TKÁČ. Asistencie Brendan Ranford, Marland Quince.
58:01
Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny.
57:34
Zápas ide do finále. Domáci sa snažia usadiť v útočnom pásme.
56:13
goalLiptovský Mikuláš dal gól! Liptáci stihli využiť presilovú hru a vracajú sa tak do zápasu! MAX GERLACH dostal od Avtsina dobrú prihrávku na ľavé krídlo a šikovnou strelou prekonal Košarišťana. Asistencie Alexander Avtsin, Callan Foote.
55:16
goalVlci Žilina dali gól! Hostia pridávajú tretí gól v zápase v oslabení! NICHOLAS JONES sa dostal do úniku a prudkou strelou nedal šancu Surákovi v domácej bráne. Bez asistencie.
54:24
Vylúčenie v tíme DOXXbet Vlci Žilina:
Juraj Bezúch – 2 min., hákovanie.
52:44
Hra má spád. Liptáci sa snažia vytvoriť si záverečný tlak.
51:33
Max Gerlach našliapol a zakončil z pravej strany. Košarišťan bol pozorný.
50:22
Začala posledná desať minútovka riadnej hracej doby.
49:04
importantRanford bol vo veľkej šanci! Brankár hostí jeho pokus vyrazil aj so šťastím betónom.
48:10
Šandor zakončoval z ľavého krídla. Košarišťan jeho pokus vyrazil ramenom.
47:08
Kolenič tvrdo vypálil z pravého krídla. Surák jeho pokus vyrazil mimo hraciu plochu.
46:43
Réway priťukol puk na Ullmana, ale pred ním ho zablokoval Diakov.
45:16
Liptáci sú na koni. Chcú využiť tento moment na vyrovnanie.
44:15
goalLiptovský Mikuláš dal gól! Domáci znižujú stav dnešného zápasu a vracajú sa do hry o body. PETER HRAŠKO dostal prihrávku od Avtsina na modrú čiaru a delovkou prestrelil všetko čo mu stálo v ceste. Asistencie Alexander Avtsin, Jakub Sukeľ.
44:07
Hostia vyhadzujú puk na zakázené uvoľnenie.
43:34
Liptáci zvýšili aktivitu, ale hostia si výborne bránia obrannú tretinu.
42:24
Walega sa tlačil pred Suráka, ale omáci brankár mu v poslednej chvíli puk vypichol.
41:34
Jones zakončoval z prvej. Surák jeho pokus vyrazil betónom.
40:01
Začala sa tretia tretina.
V druhej tretine sme videli dva góly a obidva padli do brány domáceho brankára Suráka. Žilina teda vedie po druhej tretine 2:0.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
39:01
Prebieha posledná minúta druhej tretiny.
38:10
goalVlci Žilina dali gól! Hostia idú do dvojgólového vedenia! RÓBERT VARGA ušiel domácej obrane na pravom krídle a presnou strelou prekonáva Suráka. Asistencie Brenden Miller, Peter Galamboš.
38:01
Uhrík nahadzoval puk na bránu, ale Košarišťan jeho zakončenie videl a chytil ho lapačkou.
37:09
Peter Šandor zakončoval z ľavej strany. Jeho pokus bol zrazený mimo hraciu plochu.
36:33
Réway naservíroval puk Avtsinovi, ktorý z prvej zakončil. Jeho pokus zablokoval telom Holenda.
35:07
Chmielewski zakončoval z pravej strany. Košarišťan sa stihol presunúť a jeho pokus chytiť.
34:17
importantHostia sa dostali do prečíslenia 3 na 1, ale Surák vytiahol parádny zákrok po strele Bezúcha!
33:21
Žitný dával puk pred bránu, kde bol Vankúš, ale Košarišťan chytá zatiaľ výborne.
32:20
Bezúch prihrával pred bránu, kde bol úplne voľný Varga, ale ten si puk nedokázal spracovať.
31:54
Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš:
Michal Uhrík – 2 min., hrubosť.

Miroslav Mucha – 2 min., hrubosť.
31:24
Diakov pálil od mdorej čiary. Jeho pokus bol zblokovaný.
30:45
Máme za sebou polovicu riadnej hracej doby. Hostia zo Žiliny vedú 1:0.
29:16
Tkáč pálil z ľavého kruhu. Košarišťan puk chytil a prerušil hru.
28:43
Liptáci sa previnili zakázaným uvoľnením.
27:12
goalVlci Žilina dali gól! Vlci idú do vedenia v dnešnom zápase! JARID LUKOSEVICIUS dostal parádnu prihrávku do brejku od Jonesa a strelou švihom prekonal Suráka v domácej bráne. Asistencie Nicholas Jones, Andrej Košarišťan.
26:17
Chmielewski si nakorčuľoval pred Košarišťana, ale jeho zakončenie minulo bránu hostí.
25:19
Chmielewski bol vo výbornej šanci! Jeho pokus chytá Košarišťan lapačkou.
23:21
Gachulinec streiľal od modrej čiary. Jeho pokus Surák vyráža betónom.
22:10
Liptáci sa bránia bez väčších problémov.
21:34
Brankár hostí zobral puk spoza brány a rozohráva akciu Žiliny.
20:31
Lukáš Lalík – 2 min., hákovanie.
20:01
Začala sa druhá tretina.
V prvej tretine sme gól nevideli. Sledujeme dobrý a rýchly hokej. Uvidíme čo nám prinesie druhá tretina.
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:51
Tourigny nahadzoval puk na bránu, ale Surák ho chytil a prerušil hru.
19:01
Prebieha posledná minúta prvej tretiny.
18:14
Domáci sa previnili zakázaným uvoľnením.
17:58
importantJones bol v dobrej šanci! Jeho strela triafa tyč Surákovej brány!
17:17
Kolenič si naviedol puk na os klziska a švihom zakončil. Surák vyráža betónom.
16:38
Hraško získal puk a vyhodil ho cez všetky čiary.
16:00
Hráčska lavica – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade.
15:06
Peter Hraško pálil od modrej čiary. Jeho pokus Košarišťan chytá a prerušuje hru.
14:01
Gachulinec zakončoval od modrej čiary, ale Surák výborne vykorčuľoval a puk chytil.
13:15
Ranford posielal puk pred bránu, kde bol Gerlach, ale ten sa k puku nedostal.
12:09
Následuje reklamný brejk.
11:17
Liptáci nehrajú presilovku dobre. Hostia sa statočne bránia.
10:11
Avtsin zakončil z prvej po prihrávke od Foota, ale jeho pokus minul bránu.
09:44
Peter Galamboš – 2 min., vrazenie na mantinel.
09:01
Patrik Koyš – 2 min., držanie.
08:39
Uhrík nahadzoval puk na bránu, kde ho tečoval Sukeľ, ale Košarišťan pohotovo zakročil bezónom.
07:25
Hraško drží puk za bránou a čaká na prestriedanie spoluhráčov.
06:38
Ranford nahadzoval puk pred bránu, kde si nakorčuľoval Gerlach, ale puk nezasiahol.
05:45
Dúbravík vyhadzuje puk len na zakázané uvoľnenie.
05:13
importantAvtsin zakončoval z otočky. Jeho strela triafa tyč Košarišťanovej brány!
04:35
Walega prihral Tourignymu, ktorý si to chystal na strelu, ale jeho pokus bol zblokovaný.
03:20
Varga sa tlačil do zakončenia, ale strela mu absolútne nesadla.
02:51
Uhrík zakončoval z tesnej blízkosti. Jeho pokus chytá Košarišťan a prerušuje hru.
01:34
Hostia sa previnili ofsajdovým postevním.
00:01
Úvodné buly získali domáci hokejisti.
00:01
Stretnutie sa práve začalo.
HK 32 Liptovský Mikuláš

Liptáci v piatok získali svoje prvé víťazstvo v sezóne za tri body. Zdolali na domácom ľade Duklu Trenčín tesne 3:2. Domáci hokejisti majú na svojom konte 7 bodov a majú negatívne skóre 25:41. Dnes sa stretnú s nováčikom zo Žiliny.

DOXXbet Vlci Žilina

Nováčik zo Žiliny ma slušný rozbeh sezóny. Na svojom konte majú hostia 14 bodov a negatívne skóre 33:40. Žilinčania schytali v poslednom kole riadny debakel. Na ľade Zvolena prehrali vysoko 2:7. Dnes si budú chcieť určite napraviť chuť.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.
Domov»Hokej»Slovensko»TIPOS extraliga»Žilinčania vyhrávali v závere zápasu o dva góly, Liptáci však vyrovnali. Duel rozhodli až nájazdy