Bez bodu a bez gólu. Sedemnástka uzavrela súboje vysokou prehrou

Slovenskí futbalisti do 19 rokov. (Autor: sfzofficial/ instagram)

Slováci zbabrali najmä záver prvého polčasu.

Kvalifikácia ME hráčov do 17 rokov - Elite round

Poľsko - Slovensko 5:0 (3:0)

Góly: 42. Huras, 45. Tomczyk, 45.+2 Rejczyk, 77. Mikolajewski, 90.+3 Kolanko

PENALVA CASTELO. Slovenskí futbaloví reprezentanti do 17 rokov neuspeli ani vo svojom treťom stretnutí na turnaji Elite round kvalifikácie ME. V utorok podľahli v portugalskom Penalva Castelo rovesníkom z Poľska 0:5.

Slovenská "sedemnástka" nezvládla záver prvého polčasu, keď v priebehu šiestich minút inkasovala až trikrát. Po zmene strán zápas nezdramatizovala.

Zverenci trénera Mareka Bažíka predtým prehrali v 5. skupine s domácim Portugalskom 0:2 a podľahli aj Česku 0:3. V konečnej tabuľke tak obsadili poslednú priečku bez zisku bodu a s nelichotivým skóre 0:10.

Portugalsko postúpilo na EURO z prvej priečky aj vďaka utorkovému triumfu nad Českom 2:0. Postup si zabezpečilo aj druhé Poľsko.

Tabuľka 5. skupiny

Domov»Futbal»Reprezentácie»Bez bodu a bez gólu. Sedemnástka uzavrela súboje vysokou prehrou