Sebastián Kóša.
Sebastián Kóša. (Autor: TASR)
Pavol Spál|27. júl 2023 o 22:25

Trnava doplatila na hlúpe vylúčenie skúseného hráča.

BRATISLAVA. Po celý zápas bolo počuť hlavne slovenčinu. Často nespisovnú. "Trnava do teho."

Hosťujúci fanúšikovia vytvorili v Lotyšsku svojim hráčom domáce prostredie. Neustále povzbudzovali.

Nebolo ich pritom veľa, možno iba päťdesiat. V aréne bolo celkovo iba okolo 1500 ľudí.

Aj toto sa dozviete v článku

Ako sa čudoval z karty tréner Gašparík?

Ako vylúčenie prekvapilo aj trénera FK Auda?

Ako bol TV expert nahnevaný?

Futbalisti Spartaka Trnava v úvodnom zápase 2. predkola Európskej konferenčnej ligy (EKL) remizovali na ihrisku lotyšského FK Auda 1:1.

„Na to, že to bol pohárový dvojzápas, tak sa začalo zhurta. Aj oni mali šancu, Vantruba nás podržal. Škoda, že sme nepridali druhý, tretí, lebo tie situácie tam boli. Do 35. min to bol veľmi dobrý výkon,“ hodnotil tréner Michal Gašparík.

Na úvodný gól Trnavy Sebastiána Kóšu z 8. minúty reagoval v druhom polčase domáci útočník Reginaldo Ramires.

Hralo sa v Rige, lebo Auda nemôže hrať na domácom štadióne, ktorý nespĺňa požiadavky UEFA. Má kapacitu iba 520 divákov.

Naivnosť a skrat

Domov»Futbal»Konferenčná liga»Sme nahnevaní, lebo niekto nám pokazil zápas. Môže za to naivnosť a skrat, tvrdil expert