Liberec hral takmer celý zápas v presile, zvíťazil rozdielom triedy

Lukáš Štetina.
Lukáš Štetina. (Autor: facebook/Slovan Liberec)
TASR|9. mar 2022 o 19:01 (aktualizované 9. mar 2022 o 20:40)

Jablonec remizoval so Spartou 1:1, Považanec dostal žltú kartu.

LIBEREC. Futbalisti Slovana Liberec si v stredajšej dohrávke 21. kole najvyššej českej súťaže poradili s Pardubicami jednoznačne 4:1.

Za domácich nastúpili traja Slováci, pričom Lukáš Štetina odohral celý zápas. Reprezentant Martin Koscelník zostal na lavičke pre náhradníkov.

Stretnutie medzi Jabloncom a pražskou Spartou sa skončilo nerozhodne 1:1. Oba tímy skórovali v priebehu štyroch minút - slovenského brankára v drese hostí Dominika Holeca najprv v 81. minúte prekonal Jan Silný, o chvíľu neskôr vyrovnal Tomas Čvančara.

Česká Fortuna liga - 9. marec:

Slovan Liberec - Pardubice 4:1 (3:1)

/dohrávka 21. kola/

Góly: 26. a 30. Rabušic (prvý z 11 m), 11. Mikula, 76. Rondič - 15. Huf

ČK: 13. Hranáč (Pardubice)

/Lukáš Štetina odohral celý zápas, Ľubomír Tupta hral od 60. min, Miroslav Stoch od 69. min, Martin Koscelník (všetci Liberec) bol na lavičke náhradníkov/

Jablonec - Sparta Praha 1:1 (0:0)

/dohrávka 22. kola/

Góly: 81. Silný - 85. Čvančara

/Jakub Považanec odohral celý zápas a dostal ŽK - Dominik Holec odchytal celý zápas, Lukáš Haraslín hral od 64. minúty/

Tabuľka

Domov»Futbal»Česko»Liberec hral takmer celý zápas v presile, zvíťazil rozdielom triedy