Pondelok, 18. októbra, 2021Meniny má Lukáš

Ferguson neľutuje absenciu Beckhama v základnej zostave proti Realu

TASR|24. apr 2003 o 12:24

Manchester 24. apríla (TASR) - Tréner anglického futbalového klubu Manchester United sir Alex Ferguson po vypadnutí zo štvrťfinále prestížnej Ligy majstrov ...

Manchester 24. apríla (TASR) - Tréner anglického futbalového klubu Manchester United sir Alex Ferguson po vypadnutí zo štvrťfinále prestížnej Ligy majstrov s "kráľovským" Realom Madrid povedal, že neľutuje zaradenie anglickej ikony Davida Beckhama do zostavy ManU až v 63. minúte.

Pri príchode anglického reprezentačného kapitána na trávnik štadióna Old Trafford prehrávali domáci so Španielmi 2:3. Beckham dvoma gólmi zvrátil priebeh zápasu, no na postup to nestačilo. Ferguson vsadil na nórskeho "žolíka" Ole Gunnara Solskjaera a Argentínčana Juana Pabla Verona, ktorý v zostave "červených diablov" absentoval deväť zápasov. "Moje rozhodnutie bolo založené na fakte, že Solksjaerova forma je fantastická. Vždy som mal aj možnosť nasadiť Solksjaera v závere, aby strelil nejaký gól. No cítil som, že tento chlapec napreduje. Prečo niekto, kto hrá tak ako on, musí sedieť na lavičke? Iba preto, že David Beckham je tiež veľká hviezda?" argumentoval po zápase tréner Manchestru.

Súvisiace články