Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Dream Team bez straty

Sportnet|Publikované 9. dec 2008 o 23:00

Cez víkend pokračoval v športovej hale vo Vyšných Ružbachoch I. ročník futsalovej ligy v poradí už 2. kolom.VYŠNÉ RUŽBACHY. Jednotlivé tímy aj

Cez víkend pokračoval v športovej hale vo Vyšných Ružbachoch I. ročník futsalovej ligy v poradí už 2. kolom.

VYŠNÉ RUŽBACHY. Jednotlivé tímy aj tentoraz odohrali obojstranne dramatické stretnutia, ktorým nechýbal potrebný náboj. Nedávno rozbehnutá súťaž tímov zo Staroľubovnianskeho a Kežmarského okresu naznačila, že vďaka predvedeným vyrovnaným výkonom všetkých aktérov by sa záujem futsalových priaznivcov zo širokého okolia tohto regiónu mal určite zvyšovať. Aktívni futbalisti účinkujúci prevažne v piatoligovom mužstve FK Vyšné Ružbachy a v nižších okresných súťažiach, predviedli na palubovke maximum zo svojho futbalového umenia a výraznou streleckou produktivitou takmer vo všetkých dueloch sa postarali o príjemný športový zážitok.

Výsledky, 2. kolo: Colo-Colo - Slovan V. Ružbachy A 5:3, góly: Galajda, Reznický, Jo. Zajac, Ja. Zajac, Zima - V. Diňa, D. Ščensný, J. Ščensný, Old Boys V. Ružbachy - DAT 10:2 , góly: Dlugoš 4, Firta 3, Martinek, Kovaľ, Urbanec - Čižmarovič, Skyba, Colo-Colo - Dream Team 1:2, góly: Kaleta - K. Zavacký, P. Vychovalý, FK Ihľany - Strand 5:6, góly: Gancarčík a D. Tomeček po 2, M. Tomeček - Smandra 4, Pirhala, Jagerský, N. Ružbachy - Podolínec (dorast) 5:6, góly: Hajostek 3, Knapik, Šoltisik - Faja a Čonka po 2, Čupka, Janus, V. Ružbachy (dorast) - FK Toporec 2:7, góly: Bilovecký, Janoško - M. Mitura 3, Cimbalista, Šatek, Fias, V. Mitura.

1. Colo-Colo320118:86

2. Ihľany320120:116

3. Dream Team22004:26

4. Old Boys211014:64

5. Strand211010:94

6. Toporec21018:42

7. V. Ružbachy A21019:72

8. Podolínec (dorast)21018:122

9. N. Ružbachy20028:180

10. V. Ružbachy (dorast)20025:150

11. DAT20024:160

Najbližší program - sobota: 16.30 hod.: V. Ružbachy A - V. Ružbachy Old Boys, 17.20: DAT - Ihľany, 18.10: Toporec - V. Ružbachy Old Boys, nedeľa: 14.00: Podolínec (dorast) - Dream Team, 14.50: Colo-Colo - V. Ružbachy (dorast), 15.40: Strand - N. Ružbachy.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.