03.08. 17:00
| skupina ZÁPAD | 103.08. 17:00
| skupina ZÁPAD | 103.08. 17:00
| skupina ZÁPAD | 103.08. 17:00
| skupina ZÁPAD | 103.08. 17:00
| skupina ZÁPAD | 103.08. 17:00
| skupina ZÁPAD | 104.08. 10:30
| skupina ZÁPAD | 104.08. 17:00
| skupina ZÁPAD | 104.08. 17:00
| skupina ZÁPAD | 110.08. 17:00
| skupina ZÁPAD | 210.08. 17:00
| skupina ZÁPAD | 210.08. 17:00
| skupina ZÁPAD | 210.08. 17:00
| skupina ZÁPAD | 210.08. 17:00
| skupina ZÁPAD | 210.08. 17:00
| skupina ZÁPAD | 210.08. 19:00
| skupina ZÁPAD | 211.08. 17:00
| skupina ZÁPAD | 211.08. 17:00
| skupina ZÁPAD | 217.08. 17:00
| skupina ZÁPAD | 317.08. 17:00
| skupina ZÁPAD | 3
| skupina ZÁPAD | 1
Futbalový klub Podkonice
vs.
| skupina ZÁPAD | 1
FC Slovan Galanta
vs.
FK Inter Bratislava
FC Slovan Galanta (Galanta) | Galanta
| skupina ZÁPAD | 1
RSC HAMSIK ACADEMY Banská Bystrica o.z.
vs.
MŠK FOMAT Martin
Futbalový štadión Radvaň - hlavná plocha - UT (Banská Bystrica) | Banská Bystrica
| skupina ZÁPAD | 1
OK Častkovce
vs.
Spartak Myjava
Futbalový štadión Častkovce (Častkovce) | Častkovce
| skupina ZÁPAD | 1
FC - Žolík Malacky
vs.
ŠKF Sereď
Futbalový štadión - Zámocký park Malacky (Malacky) | Malacky
| skupina ZÁPAD | 1
FK Slovan Duslo Šaľa
vs.
TJ Tatran Krásno nad Kysucou
FK Slovan Duslo Šaľa (Šaľa) | Šaľa
| skupina ZÁPAD | 1
FK Rača Bratislava
vs.
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
FK Rača (Bratislava - Rača) | Bratislava - Rača
| skupina ZÁPAD | 1
FK Beluša
vs.
FKM Nové Zámky
TJ Kovo Beluša (Beluša) | Beluša
| skupina ZÁPAD | 1
TJ Družstevník Veľké Ludince
vs.
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
TJ Družstevník Veľké Ludince (Veľké Ludince) | Veľké Ludince
| skupina ZÁPAD | 2
FKM Nové Zámky
vs.
FK Slovan Duslo Šaľa
Štadión Ladislava Gancznera (Nové Zámky) | Nové Zámky
| skupina ZÁPAD | 2
FK Inter Bratislava
vs.
FK Beluša
ŠK Slovan Bratislava - Pasienky - hlavné ihrisko (Bratislava - Nové Mesto) | Bratislava - Nové Mesto
| skupina ZÁPAD | 2
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
vs.
RSC HAMSIK ACADEMY Banská Bystrica o.z.
TJ JEDNOTA Bánová (Žilina) | Žilina
| skupina ZÁPAD | 2
MŠK FOMAT Martin
vs.
OK Častkovce
Športový park Pltníky - UT (Martin) | Martin
| skupina ZÁPAD | 2
ŠKF Sereď
vs.
FK Rača Bratislava
Športový futbalový štadión Sereď (Sereď) | Sereď
| skupina ZÁPAD | 2
vs.
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
| skupina ZÁPAD | 2
Spartak Myjava
vs.
FC - Žolík Malacky
Spartak Myjava (Myjava) | Myjava
| skupina ZÁPAD | 2
Futbalový klub Podkonice
vs.
FC Slovan Galanta
Štadión na Brodku (Podkonice) | Podkonice
| skupina ZÁPAD | 2
TJ Tatran Krásno nad Kysucou
vs.
TJ Družstevník Veľké Ludince
TJ TATRAN Krásno nad Kysucou (Krásno nad Kysucou) | Krásno nad Kysucou
| skupina ZÁPAD | 3
FC Slovan Galanta
vs.
| skupina ZÁPAD | 3
RSC HAMSIK ACADEMY Banská Bystrica o.z.
vs.
TJ Tatran Krásno nad Kysucou
Futbalový štadión Radvaň - hlavná plocha - UT (Banská Bystrica) | Banská Bystrica