Novinky

Sumár 5. kola

Matej Krško|4. sep 2017 o 00:00

Cez víkend mali mužské DOXXbet triedy na programe 5. kolo. K videniu boli viaceré prekvapujúce výsledky, debakle či tesné prestrelky.

DOSPELÍ

I. DOXXbet trieda

Zaujímavosťou tohto kola je, že hosťujúce tímy nezískali ani bod. Najbližšie k nemu mali Kolárovice, tie však v dramatickom zápase podľahli nováčikovi z Bitarovej tesne 3:2. O výhre domácich rozhodol v samom závere z pokutového kopu Veselý. Bez straty body zatiaľ kráča doterajším priebehom súťaže Lietavská Lučka, ktorá zvíťazila aj nad Kotešovou tentokrát 4:2. Po nerozhodnom prvom polčase sa z troch bodov radovali aj v Nededzi po výhre 4:1 nad Horným Hričovom. Hetrik vsietil domáci Marek Mravec. Rozdielom troch gólov sa skončilo aj stretnutie v Stráži, kde na radosť domácich priaznivcom padli všetky góly do siete Považského Chlmca. Až tri zápasy sa skončili výsledkom 5:0. Tým prvým bola výhra Kamennej Poruby nad Veľkým Rovným, a to najmä vďaka trom gólom Kaveckého. V katastrofálnych výkonoch aj výsledkoch pokračuje Bytčica, ktorá tentokrát dostala debakel od bánovskej rezervy. Schuti si zastrieľali aj hráči Gbelian proti Zástraniu.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku I. DOXXbet triedy dospelých nájdete tu.

II. DOXXbet trieda 

V zlepšených výkonoch pokračuje Hliník, ktorý doma zdolal Divinu jednoznačne 5:0. Bez bodu ostáva naďalej Mojš, keď nestačil na domáce Hôrky a prehral 3:2. Prvú stratu bodov si pripísalo Hlboké po prehre 1:2 s Petrovicami.Naopak, stopercentné ostáva Jablonové, ktorého hráči zdolali B-tím Tepličky 1:3. Najtesnejším rozdielom, a to po výsledku 1:0, zdolala Nezbudská Lúčka hostí z Rašova. Radostnú cestu z Krasňan mali futbalisti Hvozdnice po prvej tohtosezónnej výhre v pomere 0:2. Po remíze 3:3 si body rozdelili tímy Dlhého Poľa a Turia. Domácim zachránil bod v 86. minúte Rybárik.   

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku II. DOXXbet triedy dospelých nájdete tu.

III. DOXXbet trieda "A"

Jediným domácim mužstvom, ktoré zvíťazilo boli futbalisti Podhoria. Tí si poradili s Dolnom Tižinou a po góloch Andreja Chodelku a Koššu zo záverečným minút sa radovalo z výhry 2:0. Prestrelkou 3:4 sa skončil zápas medzi Babkovom a Zádubním. Domáci viedli v 64. minúte po góle Pirošíka 3:2, ale góly Kubjatka, ktorý skompletizoval hetrik, a Heisera znamenali výhru hostí. Debaklom domácej Lietavy sa skončil duel proti Ďurčinej. Hostia zaznamenali päť gólov a zvíťazili komfortne 0:5. Ešte hrozivejší výprask dostalo Trnové. To na domácom ihrisko totálne vybuchlo a prehralo 2:8 s béčkom Stráňav. Až štyrikrát prekonal domáceho Danaja Mário Remek, ktorému sekundoval s dvomi gólmi Hrbek. Po jednom góle strelili Jakub Ondák a Chasník. 

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku III. DOXXbet triedy "A" dospelých nájdete tu.

III. DOXXbet trieda "B"

Strelci sa v 5. kole činili. Veď dokopy padlo až 23 gólov, čo je takmer 6 gólov na jeden zápas. Najviac gólov, až 8, videli diváci v Hričovskom Podhradí. Na ich smútok však až 6 za domácim gólmanom Vančíkom. Tri góly v drese hosťujúcich Pšurnovíc strelil Martin Cabadaj. "Vonku" sa darilo aj Brodnu. To vyprášilo Ovčiarsko pomerom 1:5. Aj v tomto zápase sa blysol hetrikom Ján Kňazovič. V prestrelke na ihrisku domáceho OŠK Divinka-Lalinok bolo úspešnejšie Hrabové, o ktorého výhre rozhodol v poslednej minúte Čillík. Domáci mali "déja vu", keď po podobnom scenári doma podľahli Brodnu aj v 3. kole. Česť domácich zachraňoval Súľov, ktorý si poradil s Dolným Hričovom po góloch Kociana a Miroslava Cabadaja.

Podrobné výsledky, zostavy, štatistiky a tabuľku III. DOXXbet triedy "B" dospelých nájdete tu.

Súvisiaci obsah

 • Rozpis futbalových súťaží riadených ObFZ Žilina v súťažnom ročníku 2022/2023
  05.08.2022
  Rozpis futbalových súťaží riadených ObFZ Žilina v súťažnom ročníku 2022/2023Rozpis súťaži pred nadchádzajúcim ročníkom si môžete stiahnuť na odkaze nižšie.
  05.08.2022
 • Skupiny prípraviek pre jarnú časť
  07.04.2022
  Skupiny prípraviek pre jarnú časťRozpis skupín prípraviek pre jarnú časť sezóny 2021/2022 je dostupný na odkaze nižšie.
  07.04.2022
 • Manuál prípraviek
  01.04.2022
  Manuál prípraviek ObFZ Žilina je lídrom a priekopníkom organizácie týchto súťaží v rámci celého Slovenska. Myšlienka vedenia ObFZ Žilina Igora Krška z roku 2013 sa chvalabohu ujala a narástla do dnešného rozmeru. Kompletný manuál prípraviek je dostupný na stiahnutie nižšie.
  01.04.2022
 • Online seminár prvej pomoci
  22.03.2022
  Online seminár prvej pomociVážení páni predsedovia, funkcionári, rozhodcovia a delegáti, dovoľte, aby som vám zaslal link na online seminár k prvej pomoci. Mám za to, že keď sa niečo prihodí na ihrisku, lepšie je byť pripravený ako prekvapený. Preto sme sa týmto videom rozhodli zaškoliť rozhodcov. Využiť ho samozrejme môžete všetci, aj kluby pre svojich trénerov a hráčov, aby vedeli reagovať a podať prvú pomoc, kým príde sanitka. Prvá pomoc zachraňuje životy, platí to aj na ihrisku. V poslednej dobe sa stalo viacero nepríjemných situácii, ktoré si vyžadovali zásah prvej pomoci. Verím kolegovia, že aj toto bude pre vás dobrá pomôcka, ako posunúť našu futbalovú rodinu o čosi ďalej. S úctou Igor Krško
  22.03.2022
 • Aktuálna klubová príslušnosť rozhodcov
  22.03.2022
  Aktuálna klubová príslušnosť rozhodcovV dokumente, ktorý nájdete v texte nižšie, je uvedená aktuálna klubová príslušnosť rozhodcov.
  22.03.2022
 • Mimoriadna správa - Pomoc Ukrajine
  10.03.2022
  Mimoriadna správa - Pomoc UkrajineVážení zástupcovia futbalových klubov, z dôvodu výnimočnej situácie panujúcej na území Ukrajiny spojenej s príchodom vojenských utečencov k nám Vás chceme informovať, že podporujeme každú formu pomoci, ktorú môžete poskytnúť futbalistom/futbalistkám. Chceme Vás v tom podporiť, hlavne čo sa týka prijatia mladých futbalistov/futbalistiek a ich zaradenia do tréningového procesu.
  10.03.2022
 • Úprimný Igor Krško po neúspešných voľbách: Niektorým delegátom za hlas sľubovali aj teplákové súpravy!
  07.02.2022
  Úprimný Igor Krško po neúspešných voľbách: Niektorým delegátom za hlas sľubovali aj teplákové súpravy!Voľby nevyhral. Predseda ObFZ Žilina Igor Krško (51) po neúspešnej kandidatúre na post šéfa Stredoslovenského futbalového zväzu nám v otvorenej spovedi povedal mnohé príčiny jeho neúspechu. Od zákulisných intríg až po anonymné hanopisy či korupciu v podaní teplákové súpravy toho narátal viac než dosť. Napriek absurdnej realite a stave spoločnosti na futbal v budúcnosti podľa vlastných slov nezanevrie.
  07.02.2022
 • Oznam matričnej komisie
  07.02.2022
  Oznam matričnej komisie
  07.02.2022
 • Príhovor Igora Krška pred blížiacimi sa voľbami na predsedu Stredoslovenského futbalového zväzu
  16.01.2022
  Príhovor Igora Krška pred blížiacimi sa voľbami na predsedu Stredoslovenského futbalového zväzuV priloženom linku nižšie môžete nájsť príhovor predsedu ObFZ Igora Krška a zároveň kandidáta na predsedu Stredoslovenského futbalového zväzu pred blížiacimi sa voľbami.
  16.01.2022
 • EURÁ z EURA
  06.01.2022
  EURÁ z EURAVážení ISSF manažéri, pripomíname vám možnosť prihlásiť sa do infraštruktúrneho projektu SFZ s názvom „EURÁ z EURA“.
  06.01.2022
 • Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2022!
  22.12.2021
  Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2022!
  22.12.2021
 • Futbalový prezident Ján Kováčik : Vytvorme vďaka nášmu športu oázu slušnosti
  05.11.2021
  Futbalový prezident Ján Kováčik : Vytvorme vďaka nášmu športu oázu slušnostiPočas volebnej konferencie Oblastného futbalového zväzu Žilina vystúpili s príhovorom viacerí rečníci. Jedným z nich bol aj prezident Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik (58), ktorému sme položili po výsledkoch volieb pár otázok.
  05.11.2021