Lotto Dstny

Andreas Kron vyhral 2. etapu na pretekoch Vuelta 2023.
27.08.20231
Cyklistov trápilo zlé počasie. O víťazstvo bojovali len tí, ktorí chceli riskovaťEtapové víťazstvo dosiahlo prekvapivé meno.
27.08.20231
Caleb Ewan na Tour de France 2023.
14.07.2023
Pred stúpaním zosadol z bicykla. Ewan odstúpil z Tour de FranceAustrálsky cyklista mal problémy s limitom už v predchádzajúcej etape.
14.07.2023
Caleb Ewan.
19.05.2022
Šetrí energiu na Tour de France. Ewan odstúpil z Giro d'ItaliaTento rok sa výhry nedočkal.
19.05.2022
Caleb Ewan.
03.08.20211
Zrazil sa so Saganom, teraz bude v tíme s jeho kolegom. Ewan ostáva v Lotto SoudalPoslednú Tour de France nedokončil pre zrážku s Petrom Saganom.
03.08.20211
Caleb Ewan a Peter Sagan pri páde v 3. etape na Tour de France 2021.
29.06.202110
Ewan opisoval pád, ktorý si najprv nepamätal. V aute ledva prehovorilCaleb Ewan na Tour de France 2021 skončil.
Caleb Ewan.
15.05.2021
Sagan je bližšie k cyklámenovému dresu, líder súťaže odstúpilDôvodom bol zrejme pád v úvode etapy.
15.05.2021
Philippe Gilbert už na Tour de France 2017 nepokračuje.
30.08.2020
Išiel v bolestiach. Tím prišiel na Tour v sobotu o dvoch jazdcovPrvý pretekár neprišiel v časovom limite.
30.08.2020
Austrálčan Caleb Ewan z tímu Lotto Soudal vyhral 11. etapu Tour de France 2019.
27.08.2020
Lotto Soudal hlási pred Tour pozitívny prípad, viacerých členov poslal domovProblémy sa vyskytli ešte pred Tour.
27.08.2020
Peter Sagan (vpravo) skončil na 4. mieste v 16. etape na Tour de France 2019. Etapu vyhral Caleb Ewan.
22.11.20191
Najlepším špurtérom sezóny je podľa Cyclingnews Ewan, Sagan klesol o štyri priečkySlovák obsadil šiestu pozíciu.
22.11.20191
André Greipel vyhral poslednú etapu.
05.11.20191
Greipel si našiel nové pôsobisko. Kontrakt podpísal s tímom s najvyššou licenciou World TourNemec má na konte 157 víťazstiev v profipelotóne.