Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Zápas Novovešťanov so Sabinovom rozhodli dva rýchle góly

Tri štandardné situácie. Spišiaci v Sabinove inkasovali hlavne po góloch zo štandardných situácií. (Autor: Jozef Petruška)
Sportnet|Publikované 15. okt 2013 o 22:00

Novovešťania v Sabinove ani nezačali poriadne hrať a už prehrávali o dva góly.SP. NOVÁ VES. Po dobrom výkone a víťazstve doma nad Sninou sa očakávalo, že Novovešťania dosiahnu dobrý výsledok aj v 12. kole na pôde Sabinova. Už po úvodnej desaťminútovke bolo jasné, že to až také ľahké nebude.

Nevyšiel úvod

Na atraktívneho súpera sa Sabinov veľmi dobre pripravil. V tomto prípade aj odvážnemu šťastie prialo.

„Nevyšiel nám celý zápas, ale hlavne úvod. Dve štandardky a prehrávali sme o dva góly. Potom sme už hrali nekoncentrovane a v útlme. Cez polčas sme si niečo v kabíne povedali. Druhých štyridsaťpäť minút už bolo o niečo lepších. Ruman s Borošom v 73. minúte vymysleli rýchlu akciu, ktorá skončila gólom. Najviac nás mrzí, že o desať minút mal Boroš na kopačke vyrovnávajúci gól, ale nemieril zblízka presne. Nasledovala opäť štandardná situácia a Sabinov znova po nej strelil tretí gól,“ zbilancoval vystúpenie Novovešťanov v Sabinove asistent tréner Spišskej Novej Vsi Rudolf Pavlík.

Prídu chlapci z veľhôr

Na Sabinov treba čím skôr zabudnúť.

V sobotu príde ďalší z atraktívnych súperov. Po Krompašanoch a Podhradčanoch je veľkým ťahákom súper z Vysokých Tatier.

Zaujímavé na tom je, že v kádri hostí pôsobia dlhoročné tváre spišskonovoveského futbalu – Radoslav Sirko a Lukáš Stanislav.

V ostatnom kole chlapci z veľhôr porazili Veľké Revištia 3:0 a Lukáš Stanislav poslal na Spiš dvojgólovú vizitku.

„Na tohto súpera sa chceme čo najlepšie pripraviť. Doma si už nemôžeme dovoliť strácať body. Uvidíme, kto bude po zápase viac vysmiaty – či my alebo Lukáš s Radom. Na svojom trávniku máme svoju kvalitu a v sobotu o jednu veľkú motiváciu navyše,“ skonštatoval Rudolf Pavlík.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.