Streda, 28. júla, 2021Meniny má Krištof

Záborský: Páči sa mi hrať s Dimom a Teemom

(Autor: SITA)
TASR|29. nov 2013 o 12:29

Slovenského útočníka Salavatu Julajev Ufa po víťazstve 3:2 v Moskve so Spartakom potešila aktívna hra.

UFA. Slovenského útočníka Salavatu Julajev Ufa Tomáša Záborského po víťazstve 3:2 v Moskve so Spartakom potešila aktívna hra jeho mužstva v útoku. Podľa jeho slov sa snažili byť v neustálom pohybe.

"Podarilo sa nám odohrať dobré stretnutie, bojovné a zaujímavé pre fanúšikov," citovala oficiálna internetová stránka Ufy Tomáša Záborského, ktorý sa na výhre podieľal jednou asistenciou.

"Skvelé bolo, že sa nám to podarilo v takomto stretnutí. Pred východom z kabíny sme si hovorili, že musíme byť aktívni v útoku, byť v neustálom pohybe a tlačiť sa čo najviac do ich bránky."

Záborský si pochvaľoval spoluprácu s Makarovom i Hartikainenom. "Nebolo to po prvý raz, čo sme hrali spolu. V Astane proti Barysu sme hrali spolu dve tretiny. A boli sme blízko k tomu, aby sme dali dva góly. Aj teraz sme si hovorili ako hrať ešte lepšie, kto, kde si bude nabiehať. Páči sa mi s Dimom a Teemom hrať, sú to prvotriedni partneri," povedal Tomáš Záborský.

"Máme v mužstve veľa kvalitných hokejistov, prakticky päť pätoriek. Páči sa mi v Salavate hrať a bojovať o popredné umiestenie. Je to v našich silách."

Súvisiace články