Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Výšku prémií za primát vo WHIL neprezradili

Hrajú o prvenstvo v interlige. Podarí sa hádzanárkam zaplniť ich arénu? (Autor: Róbert Andrejov)
Sportnet|Publikované 8. apr 2015 o 22:00

Hádzanárky michalovskej Iuventy hrajú v sobotu o prvenstvo vo WHIL.MICHALOVCE. Fanúšikov v Michalovciach čaká najbližšiu sobotu jedno z ďalších športových popoludní, pretože doma sa predstavia futbalisti MFK Zemplín aj hádzanárky Iuventy.

Za jeden lístok dva zápasy

Pri tejto príležitosti predstavitelia oboch klubov spojili „sily“ a pripravili pre svojich priaznivcov zaujímavú akciu. Viac nám prezradil športový riaditeľ Iuventy Jaroslav Čúrny.

„Keďže naše družstvo hrá o prvenstvo vo WHIL, tak sme sa rozhodli marketingovo podporiť účasť divákov na zápase, lebo by sme boli radi, keby nám aj oni svojou prítomnosťou pomohli k zisku šiesteho triumfu v tejto súťaži. V spolupráci s futbalovým klubom sme sa teda rozhodli, že vstupenky z duelu MFK Zemplín so Šaľou budú platiť aj na hádzanársky súboj Iuventa – Zlín s tým, že ku každému lístku zakúpenému u nás alebo na futbale bude k dispozícii grátis buď pivo, alebo kofola, čo si už kto vyberie.“

Pivo alebo kofola budú pripravené aj pre tých, ktorí si kúpia len lístok na hádzanú.

„Ide nám o to, aby prišlo čo najviac ľudí, vychádzame aj z toho, že naši fanúšikovia chodia i na futbal. Akcia však nebude platiť pre držiteľov permanentiek.“

Obom ide o veľa

To, že spolupráca medzi oboma klubmi je momentálne na dobrej úrovni, potvrdzuje aj fakt, že MFK Zemplín presunul svoj zápas so šalianskym Duslom na 15.30 hod.

Pôvodne sa malo hrať o dve hodiny neskôr.

Preto diváci bez problémov stihnú aj začiatok stretnutia Iuventy so Zlínom, ktorý je naplánovaný na 18. hodinu.

Fanúšikovia môžu byť svedkami dobrého hádzanárskeho zápasu, pretože obom celkom ešte ide o veľa.

„Zlín hrá o účasť v českom play-off a potrebuje u nás aspoň remizovať, lebo jeho konkurent z Olomouca, ktorý naňho stráca bod, hrá na pôde posledného ŠKP Bratislava, kde sa očakáva, že zvíťazí. Zlín, ak nepostúpi medzi najlepšiu českú štvorku, bude hrať len o záchranu. No a nám ide o titul, musíme zvíťaziť,“ uviedol J. Čúrny, podľa ktorého hráčkam Iuventy motivácia určite chýbať nebude.

„Majú vypísané cieľové prémie za víťazstvo, ale sumu prezrádzať nebudem.“

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.