Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Vedúce kvarteto víťazilo

Sportnet|Publikované 20. okt 2014 o 22:00

Výsledky futbalových súťaží ObFZ Trebišov.

VI. liga Sever - 10. kolo:

Roma Sečovce - Vojčice 1:4, G: Ridaj - Mihók, Tokár 2, Bodnár,

Trebišov B - Nový Ruskov 0:4, G: Bodnár, Rusnák, Štepanek, Potočník (11 m),

Z. Teplica - Michaľany B 4:0, G: Mačura 2, Drotár 2,

Z. Hradište - Kuzmice 4:3, G: Ninač 2, Kičiny, Kaplár - Tóth, Ninač, Šoltés,

Plechotice - Slivník 5:2, G: Sokol M. 2, Krišta, Kašník (11 m), Rác - Sokol R. 2,

Dvorianky - Niž. Žipov 3:2, G: Šimai (11 m), Lendacký, Capulič - Parizek 2 (1 z 11 m).

1. Z. Teplica 10 9 0 1 40:8 27
2. N. Ruskov 10 8 1 1 32:6 25
3. Plechotice 10 8 0 2 27:15 24
4. Z. Hradište 10 7 1 2 34:20 22
5. Slivník 10 6 0 4 20:18 18
6. Vojčice 10 5 0 5 21:25 15
7. Trebišov B 10 4 1 5 13:19 13
8. Dvorianky 10 3 1 6 19:22 10
9. Kuzmice 10 3 1 6 23:28 10
10. Michaľany B 10 2 1 7 15:26 7
11. Niž. Žipov 10 2 0 8 16:32 6
12. R. Sečovce 10 0 0 10 8:49 0

VI. liga Juh - 10. kolo:

M. Horeš - Rad 8:0, G: Bacskai A., Papp, Kendi Š. 3, Kendi R., Bacskai P., Kis-Berta,

Čierna n/T - Svätuše 6:0, G: Molnár, Makkai, Orosz 2, Csizsmár, Babiak (11 m),

Biel - Boľ 6:1, G: Balog, Szucs, Balogh, Kolesár, Váradi (11 m), Perháč (11 m) - Brecko,

Svätá Mária - Boťany 2:2, G: Gábor, Vojtko - Puškáš, Ždij (11 m).

1. Streda n/B 9 8 1 0 39:10 25
2. Čierna n/T 10 8 1 1 40:14 25
3. Somotor 9 7 1 1 21:7 22
4. M. Horeš 10 5 4 1 46:16 19
5. Biel 10 5 0 5 21:33 15
6. Boťany 10 4 1 5 24:21 13
7. Sv. Mária 10 4 1 5 18:33 13
8. Svätuše 10 2 3 5 10:18 9
9. M. Kamenec 9 2 2 5 18:23 8
10. Rad 10 2 2 6 10:38 8
11. Leles 9 2 0 7 15:27 56
12. Boľ 10 1 0 9 16:38 3

VII. liga Sever - 9. kolo: Hraň - Kysta 4:2, Brehov - Michaľany C 2:1, Z. Jastrabie - Sečovce 5:1.

1. Z. Jastrabie 9 7 1 1 44:15 22
2. Hraň 9 3 5 1 21:16 14
3. Michaľany C 9 4 0 5 18:23 12
4. Kysta 8 3 2 3 12:13 11
5. Brehov 8 2 3 3 8:16 9
6. Sečovce 9 1 1 7 12:32 4

VII. liga Juh - 7. kolo: V. Horeš - Pribeník 7:1, Vojka - V. Kamenec 2:6.

1. V. Kamenec 6 5 0 1 21:6 15
2. V. Horeš 6 4 0 2 20:12 12
3. Slov. N. Mesto 6 3 1 2 16:9 10
4. Dobra 5 3 1 1 12:8 10
5. Pribeník 6 1 2 3 8:15 5
6. Vojka 6 1 1 4 14:17 4
7. Zatín 5 0 1 4 0:24 1

IV. liga U-19 sk. B - 9. kolo: Kysta - Z. Jastrabie 1:3, Z. Hradište - Brehov 18:0.

1. Z. Hradište 7 7 0 0 42:8 21
2. Z. Jastrabie 7 5 0 2 37:15 15
3. Kysta 8 4 0 4 48:18 12
4. R. Sečovce 7 2 0 5 19:35 6
5. Brehov 7 0 0 7 2:72 0

III. liga U-15 sk. B - 8. kolo: Z. Teplica - Sečovce 3:2, Michaľany - Hraň 8:0, Vojčice - Kuzmice 2:4, Niž. Žipov - Parchovany 0:5, Plechotice - Dvorianky 5:0.

1. Michaľany 8 8 0 0 55:3 24
2. Z. Teplica 8 7 0 1 45:9 21
3. Parchovany 8 5 0 3 23:22 15
4. Kuzmice 8 4 1 3 25:25 13
5. Vojčice 8 3 2 3 31:18 11
6. Sečovce 8 3 1 4 31:22 10
7. Plechotice 8 3 1 4 15:35 10
8. Hraň 8 2 3 3 15:21 9
9. Dvorianky 8 1 0 7 11:34 3
10. Niž. Žipov 8 0 0 8 2:64 0

III. liga U-15 sk. C - 8. kolo: M. Kamenec - Boľ 1:7, Rad - Trakany 9:1, Slov. N. Mesto - Leles 5:0.

1. Rad 7 6 1 0 38:7 19
2. Slov. N. Mesto 7 4 1 2 27:13 13
3. Boľ 7 3 3 1 30:23 12
4. Pribeník 5 3 1 1 15:12 10
5. Trakany 7 3 1 3 12:19 10
6. Streda n/B 7 2 2 3 10:15 8
7. Leles 8 2 0 6 21:34 6
8. Sv. Mária 6 1 2 3 11:18 5
9. M. Kamenec 6 0 1 5 6:29 1

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.