UEFA Futsal Cup 2008/09 - štvrtok

SITA|11. sep 2008 o 20:01

Pôvodná správa doplnená o góly Slov-maticu a výsledok druhého štvrtkového zápasu.

NAXCIVAN 11. septembra (SITA) - Úradujúci slovenský futsalový šampión Slov-matic FOFO Bratislava uspel vo svojom úvodnom vystúpení v 6. skupine UEFA Futsal Cup-u 2008/2009 (futsalová obdoba Ligy majstrov), keď vo štvrtok v azerbajdžanskom Naxcivane zvíťazil nad tímom FC Nadin Sofia 7:1 (3:0). Zverenci trénera Jána Janíka už v I. polčase nastrieľali súperovi tri góly, v druhom polčase svoj náskok ešte zveľadili a do tabuľky si pripísali prvé tri body. V piatok o 15.30 h SELČ čaká na najúspešnejší slovenský futsalový klub švédske mužstvo AIK Skövde, ktoré vo štvrtok prehralo s domácim Arazom vysokom